×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2013
Drukāt

Pret sēnīti – ar eļļām un pacietību

366_nr842

Nagu sēnīte ir nopietna infekcijas slimība. Kā ar to cīnīties, izmantojot dabiskās eļļas un preparātus, žurnāla “36,6 oC” jūlija numurā atklāj ārste Guna Selecka. 


 

Dara tā

* Aptiekā iegādājos tējas koka eļļu, nīma esenci spirtā, krēmveida sēra preparātu ar antiseptisku efektu (var izmantot arī sēra ziedi), poligonuma eļļu (nopērkama ne visās aptiekās).

* Bojāto nagu ar sausā manikīra aparātiņu rūpīgi novīlēju, raugoties, lai nesavainotu sīkos asinsvadiņus.

* Vispirms uz naga uzpilina nīmu, tad neatšķaidītu tējas koka eļļu un kārtu sēra ziedes, virsū liek poligonuma eļļu. Pirkstu noklāj ar pārtikas plēvi, uzmanīgi notin ar leikoplastu. Ar šādu kokonu ne tikai jāstaigā – tas divreiz dienā jānomaina pret jaunu. Un tā vismaz mēnesi!

* Šajā laikā jāatsakās no saldumiem un jāpaanalizē sava attieksme pret dzīvi – sēnīte bieži vien uzvar tāpēc, ka domās un centienos pārāk atraujamies no zemes un nespējam saņemt tās spēku.

* Pēc mēneša ļauj nagam atpūsties un ataugt. Kaut arī šķiet, ka sēnīte pieveikta, tā nemēdz viegli atkāpties, tāpēc drošībai ieteicama vēl viena vai pat vairākas kūres. Toties kāds prieks un gandarījums, kad nagi atkal veseli, stingri un mirdzoši.

 

Vairāk praktisku, pašu pārbaudītu ieteikumu, ko varam darīt, lai novērstu muguras un galvas sāpes, vairotu mundrumu un deldētu liekos kilogramus, lasiet žurnāla “36,6 oC” jūlija numurā!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+