×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Prezidents: dzīve pamatā ir sīkas un nepatīkamas lietas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Dzīve pamatā sastāv no sīkām un nepatīkamām lietām, lai kādā amatā cilvēks arī nebūtu, ceturtdien intervijā radio “Pieci.lv” teica valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tomēr, nepārvarot sīkās un nepatīkamās lietas, nav iespējama izaugsme, prezidents raksturoja savu pārliecību, norādot, ka, uzņemoties nebūt ne vienkāršo prezidenta amatu, viņa mērķis ir bijis dot maksimālu ieguldījumu Latvijas izaugsmē un iedzīvotāju labklājības veicināšanā, izmantojot savas uzkrātās zināšanas un pieredzi.

Bērziņš norādīja, ka ir gandarīts par Latvijas sasniegto līmeni, jo tas nes atpazīstamību pasaulē, kā arī dod “labas iespējas iet uz priekšu un tik atzītiem”, un panākumi ir katra paša rokās. Viņaprāt, valsts patlaban ir tik stipra kā nekad iepriekš.

Uz jautājumu, cik, viņaprāt, pamatoti bijuši publiski izskanējušie pārmetumi par nespēju noformulēt savu attieksmi Ukrainas jautājumā, Prezidents atbildēja, ka attieksmi ir paudis konkrēti un laicīgi. Tas noticis jau 1.martā – valsts augstāko amatpersonu kopīgajā paziņojumā. Bērziņš minēja, tā kā tas noticis relatīvi sen, iespējams, sabiedrība to piemirsusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Dzīve piedāvā izvēli un tā nedrīkstētu būt tāda, lat tavi bērni kaunētos, ciestu un justos kā spitālīgie savā Dzimtenē. Laiki mainās, taisnība uzvar u taviem bērniem ir jādzīvo ar tēva grēkiem.

  2. Savādi, ka “ir gandarīts par Latvijas sasniegto līmeni”, bet nemitīgi metās virsu Dombrovska valdībai, kura laikā arī bija sasniegts tas līmenis. Starp citu neviena vārda pārmetumu neizskanēja Rīgas domei sakarā ar Zolitūdi, kaut arī tur bija iesaistīti visi RD dienesti. Patiešām paradoksu draugs.

Draugiem Facebook Twitter Google+