Prokopčukai ceturtā vieta Jokohamas maratonā 0

Latvijas garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka svētdien izcīnīja ceturto vietu Japānas pilsētas Jokohamas maratonā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Aizvadītajās sacensībās Prokopčuka distanci veica divās stundās, 26 minūtēs un 55 sekundēs.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja kenijiete Lidija Čeromei, kura viena veica distances pēdējos 27 kilometrus. Viņa finišēja pēc divām stundām, 23 minūtēm un septiņām sekundēm. Par Prokopčuku 12 sekundes ātrāka bija mājiniece Mizuho Nasukava, bet četras sekundes Latvijas skrējēju apsteidza Marisa Baruša no Portugāles.

Kā ziņots, novembra sākumā Prokopčuka bija plānojusi piedalīties Ņujorkas maratonā, tomēr šīs sacensības tika atceltas.

Pirmās maratona sacensības pēc četru gadu pārtraukuma Prokopčuka aizvadīja šāgada aprīlī, kad ieņēma desmito vietu Londonas maratonā. Līdz tam pēdējo maratona skrējienu Prokopčuka bija skrējusi 2008.gada aprīlī, kad izcīnīja ceturto vietu Bostonas maratonā. Pēc tam viņa atpūtās no maratona, veicot īsākas distances, kā arī laižot pasaulē pirmdzimto.