Latvijā
Sabiedrība

Purvciemā uz ielas salst mazs puisēns, kamēr tēvs pavada laiku spēļu zālē 16

Foto LETA

Trešdien vakarā Rīgā, Purvciemā, pie kādas spēļu zāles garāmgājēja pamanījusi stāvam 4-5 gadus vecu puisēnu. Sieviete noskaidrojusi, ka zēna tēvs atrodas spēļu zālē un bērns jau ilgāku laiku stāv viens uz ielas, gaidot viņu iznākam, vēsta pazudušo meklēšanas organizācija “Bezvests.lv”.

Ap plkst.20.00 garāmgājēja devusies uz veikalu iepirkties, kad bērnu redzējusi pirmo reizi un nodomājusi, ka,visticamāk, vecāki ir turpat blakus. Iznākot pēc iepirkšanās no veikala, sieviete pamanījusi, ka mazais puika turpat vēl stāvējis un bijis viens. Sarunā ar bērnu noskaidrots, ka bērna tētis atroda spēļu zālē un bērns tur stāv jau ilgi – pēc viņa teiktā jau stundu, tāpēc garāmgājēja izsaukusi policiju.

Sākotnēji, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad likumsargi spēļu zālē ieveda bērnu, kurš parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.

“Bezvēsts.lv” izsaka pateicību sievietei, kura nepagāja garām vientuļajam puisēnam un sazinājās ar policiju, tādējādi, iespējams, novēršot traģiskā gadījuma Liepājā atkārtošanu.

LA.lv