Latvijā
Kriminālziņas

Pusaudži izdemolē teritoriju Ilģuciema bērnudārzā6


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto no arhīva

Rīgā, Iļģuciemā pašvaldības policija aizturējusi vairākus pusaudžus par bērnudārza teritorijas izdemolēšanu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija.

1.jūnija vakarā policija devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur kādas pirmsskolas izglītības iestādes slēgtajā teritorijā bija ielīduši vairāki pusaudži. Skolēni saplēsa vairākus koka krēsliņus un to daļas izmētāja pa visu teritoriju.

Iestādes apsargs pusaudžus nofotografēja, bet iedzīvotāji izsauca policiju.

Pusaudži, ieraugot atbraukušos likumsargus, pārlēca pāri žogam un sāka bēgt. Viens no bēgļiem ieskrēja vienam no policistiem tieši rokās, savukārt dažu minūšu laikā aizturēti vēl trīs pārkāpēji.

Pēc brīža apsargs norādīja uz bērnudārza teritorijā salauzto inventāru un vienam no policistiem uzrādīja uzņemtos fotoattēlus. Iestādes darbinieks izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu Valsts policijai.

Pirmsskolas izglītības iestādes teritorijas apsekošanas laikā otrpus žogam ievēroti vēl divi jaunieši, kuri, atrodoties drošā attālumā, notiekošo filmēja un policistus izsmēja. No uzņemtajiem attēliem noskaidrots, ka abi pirmīt arī atradušies slēgtajā teritorijā.

Saistītie raksti

Trīs no kārtības sargiem novilka atstarojošās vestes, lai pa gabalu nebūtu tik viegli pamanāmi, un devās bravūrīgajiem jauniešiem pakaļ. Pēc pārsimts metru sprinta abi puiši noķerti.

Pārrunu laikā pie policistiem piesteidzās kāda sieviete, kura pa sava mājokļa logu bija vērojusi nevaldāmo jauniešu izdarības. Aculieciniece bija uzņēmusi video, kā arī likumsargiem atstāja savu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā policisti varētu nostiprināt pierādījumus.

Pēc neilga laika notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu.

LA.lv