foto – bkventspils.lv

Pusfināls kā pastaiga 0

LBL čempionātā uzvaras attālumā no fināla ir regulārās sezonas uzvarētāji BK “Ventspils”, kas arī otrajā spēlē ar graujošu pārsvaru pieveica “Barons kvartālu”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

“Barons kvartāls” emocijas, cīņasspars un spēles disciplīna palika uzvarētajā ceturtdaļfinālā vai pārpildītā “Daugavas” sporta nama tribīnēs. Latvijas basketbola Meka īsti neatbilst FIBA prasībām, ventspilnieki pēc Andreja Gražuļa rudenī gūtā kājas lūzuma tur atteikušies spēlēt, bet Jelgavā baroni jūtas kā viesi. Tukšas tribīnes un arī tukšs basketbols. Par otrās spēles iznākumu viss skaidrs bija jau pirmā puslaika vidū, kad BK “Ventspils” panāca 41:14 vadību. Trešā spēle notiks Ventspilī un pagaidām izskatās, ka kurzemniekiem pusfināls būs kā viegla pastaiga.

Spēles izskaņā uzplaiksnīja emocijas, no zāles tika izraidīts ventspilnieks Toms Leimanis un trīs rīdzinieki – Salvis Mētra, Tailers Larsons un Deniss Krestiņins. Šajā sērijā tā bijusi līdz šim interesantākā epizode.
Otrdien Rīgā otru pusfināla sēriju sāks “VEF Rīga” un “Valmiera/Ordo” komandas.

LBL ČEMPIONĀTS
Pusfināls
“Barons kvartāls” – BK “Ventspils” 69:87
(10:25, 24:50, 49:66). Mediss 14, Krestiņins, Larsons pa 11; Gražulis 19, Žeļonis 15, Zaķis 12. Sērijā 0-2 (66:108. 69:87).