Latvijā
Sabiedrība

Pusmiljonu laimējis daudzbērnu tēvs no Stopiņiem 28

Foto – LETA

Priecīgs, satraukts un vēl gandrīz neticēdams savam laimestam, vakar kopā ar sievu “Latvijas Loto” birojā bija ieradies aptuveni 40 gadu vecs vīrietis, lai noformētu dokumentus šogad lielākajam loteriju laimestam Latvijā, informēja “Latvijas Loto”.

6.janvāra “Eurojackpot” izlozē viņš bija precīzi uzminējis 5 skaitļus un 1 papildskaitli un laimējis 596 446,70 eiro. Laimesta faktu viņš konstatēja pirmdien no rīta. “Sākumā nesapratu, cik liels ir laimests – domāju, ka tikai 596 eiro. Bet, kad atskārtu īsto laimesta lielumu, sāku fotografēt datora ekrānu. Jūs jau zināt, kādā valstī mēs dzīvojam,” uzņēmējs un daudzbērnu tēvs no Stopiņiem bijis bažīgs, ka datorā redzamā informācija varētu pēkšņi pazust no ekrāna. Uzreiz arī zvanījis sievai un teicis “redz, kāds mani tomēr sadzirdēja”.

Loterijas viņš spēlējot regulāri, taču ne par lielām summām. Laimīgajā “Eurojackpot” biļetē atzīmēti bijuši bērnu un sievas dzimšanas dienu datumi: “Vienīgais skaitlis, ar ko nebiju trāpījis, – bija mans dzimšanas datums.”

Saistītie raksti

Tūlīt pēc laimesta noformēšanas abi ar sievu iešot uz kino: “Mēs vēl nekad darba dienā neesam atļāvušies skatīties kino.” Vakara plāni vēl neesot skaidri, bet esot jādomā, kā no bērniem noslēpt prieku, jo vismaz pagaidām bērniem neko nestāstīs. Tuvākajos plānos neesot arī naudu tērēt – varbūt atmaksās hipotēku, bet citādi nešikos un “jaunu auto uzreiz nepirksim”.

“Tā nauda nav tik liela, lai tagad nestrādātu un dotos uz dienvidiem baudīt dzīvi. Tāpēc gribētos ieguldīt – galu galā bērniem būs jāstudē, bet pateikt konkrēti, kur un kā, – to vēl nevaru,” atzīst laimētājs.

LA.lv