×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

Putins apskaujas ar lesbieti, runā vāciski un dzer alu (8)

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Soču olimpiskajās spēlēs apmeklējis vairāku valstu mājas – viņš paviesojās Austrijas mājā, tāpat arī Holandes mājā, kurā apskāva un apsveica ar uzvaru 3000 metru distancē nīderlandieti Irēnu Vistu, kura atklāti atzinusi savu homoseksualitāti. Kā zināms, šis jautājums ir karsts, jo Krievijā pieņemts tā sauktais antigeju likums, kas aizliedz homoseksualitātes propagandu nepilngadīgo vidū.

Tāpat Putins teica uzrunu vācu valodā un iedzēra alu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Hende hoh! vajadzēja teikt un pēc tam attēlot šaušanu ar automātu: tra ta ta ta ta, tra ta ta ta tā.

  2. Ar forshu lezbieti apskauties buutu ar mieru ne Putins vien… Ja buchotos ar pedinju, taa jau buutu klase pati par sevi, vai ne?

  3. kļūda ! kļūda ! kļūda ! Putins savā īsajā runā pieļāva vairākas kļūdas. “alles gut geleuft” ir nepareiza pagātnes divdabja forma “laufen”. vajadzēja teikt ” ich bin froh, dass alles gut gelaufen ist”, utt. Principā, ja nemāk svešvalodas tad nevajag plātīties. lai nebūtu jāizgāžas kā vecai sētai…, un nevajag mesties aizstāvēt….

  4. normāls vecis, dzert alu prot, sabučot sportisti prot. nu nav nekāds lēnais divplāksnis!

  5. Putins ir populists – vārdos nosoda, bet darbībā uzvedas kā visīstākais homoseksuālists. Tāpat dara Latvijas politikāņi – ķērc par latvisku Latviju, bet darbos Latviju izpārdod gan Austrumu, gan Rietumu kolonistiem.
    Politika ir visīstākais teātris!

  6. Vot, Putins ir vecis!

  7. Nu, dajoš, Vova…

Draugiem Facebook Twitter Google+