Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
14. janvāris, 2014
Drukāt

Radīs veselīgu šokolādi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Uzņēmēju Pētera un Aivara Žimantu jaunais uzņēmums SIA “Purified” pievērsīsies īpaši veselīgu un inovatīvu produktu ražošanai, izstrādājot tos sadarbībā ar kardiologu Andreju Ērgli, informēja Pēteris Žimants.

“Patlaban strādājam pie inovatīvu un veselīgu, uz šokolādes bāzes veidotu produktu izstrādes. To veselīgums būs zinātniski pierādīts, pie tā patlaban strādā eksperti, un mums būs vajadzīgi vēl apmēram četri mēneši, lai jaunos produktus piedāvātu tirgum,” sacīja Žimants. Savukārt Ērglis atzina, ka līdz šim aktīvi nodarbojies ar sabiedrības izglītošanu un veselības veicināšanu, savukārt tagad pienācis laiks iedrošināt uzņēmējus pievērsties veselīgāku produktu ražošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Forši,dakteri Ērgli turi buru!

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+