Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
14. janvāris, 2014
Drukāt

Radīs veselīgu šokolādi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Uzņēmēju Pētera un Aivara Žimantu jaunais uzņēmums SIA “Purified” pievērsīsies īpaši veselīgu un inovatīvu produktu ražošanai, izstrādājot tos sadarbībā ar kardiologu Andreju Ērgli, informēja Pēteris Žimants.

“Patlaban strādājam pie inovatīvu un veselīgu, uz šokolādes bāzes veidotu produktu izstrādes. To veselīgums būs zinātniski pierādīts, pie tā patlaban strādā eksperti, un mums būs vajadzīgi vēl apmēram četri mēneši, lai jaunos produktus piedāvātu tirgum,” sacīja Žimants. Savukārt Ērglis atzina, ka līdz šim aktīvi nodarbojies ar sabiedrības izglītošanu un veselības veicināšanu, savukārt tagad pienācis laiks iedrošināt uzņēmējus pievērsties veselīgāku produktu ražošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Forši,dakteri Ērgli turi buru!

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (19)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+