Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. janvāris, 2014
Drukāt

Radīs veselīgu šokolādi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Uzņēmēju Pētera un Aivara Žimantu jaunais uzņēmums SIA “Purified” pievērsīsies īpaši veselīgu un inovatīvu produktu ražošanai, izstrādājot tos sadarbībā ar kardiologu Andreju Ērgli, informēja Pēteris Žimants.

“Patlaban strādājam pie inovatīvu un veselīgu, uz šokolādes bāzes veidotu produktu izstrādes. To veselīgums būs zinātniski pierādīts, pie tā patlaban strādā eksperti, un mums būs vajadzīgi vēl apmēram četri mēneši, lai jaunos produktus piedāvātu tirgum,” sacīja Žimants. Savukārt Ērglis atzina, ka līdz šim aktīvi nodarbojies ar sabiedrības izglītošanu un veselības veicināšanu, savukārt tagad pienācis laiks iedrošināt uzņēmējus pievērsties veselīgāku produktu ražošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Forši,dakteri Ērgli turi buru!

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+