×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Raidījums: pārkāpumu dēļ ZZS atņemts valsts finansējums (3)

zzs

Finanšu pārkāpumu dēļ Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) atņemts valsts finansējums 79 000 eiro apmērā. Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieņemto lēmumu otrdien ziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

KNAB lēmums nozīmē, ka partijai līdz nākamā gada jūlijam darbības nodrošināšanai jāiztiek tikai ar savu biedru ziedojumiem.

KNAB apstiprināja, ka šāds lēmums pieņemts, bet plašāk to atturējās komentēt. Pēc LTV rīcībā esošajām ziņām valsts finansējums ZZS atņemts, jo to Saeimā pārstāvošais deputāts Jānis Klaužs iepriekš valsts piešķirtos līdzekļus izmantojis, lai veiktu likumā neatļautus maksājumus.

ZZS Saeimas frakcijas līderis Augusts Brigmanis raidījumam skaidrojis, ka pārkāpums saistīts ar vienu no ZZS sadarbības partijas – Līvānu politiskās apvienības – tēriņiem, un “tā ir tīri formāla lieta”. Problēmas radīja likuma prasību “nepareiza traktēšana”.

Lai arī likums neparedz, ka valsts budžeta līdzekļi tiktu tērēti priekšvēlēšanu izdevumiem, naudas līdzekļu atņemšana ZZS ir pietiekami sāpīga, un no politiskā spēka biroja atlaisti vairāki darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ZZS vismaz atzina savu vainu taututērpu iegādē un sodu samaksās, kamēr citas partijas veiksmīgi slēpjās aiz s’;sī raksta, lai aši savas ballītes notušētu! Te jau visiem skaidrs par kādu “vienotu” partiju ir runa

  2. mums jau tik mode – izkliedzam, un aizrīdam “suņus” pareizajā virzienā, pa to laiku viss pārējais notiek! Kad beidzot sabiedrībai tiks dota pilna informācija par ne tikai politikā notiekošo?! Mūs tikai baro ar sūkalām un reālā info krējums ir “attiecīgo” personu rokās. ZZS ir riktīgs kandidāts uz ievēlēšanu

  3. naudas atņemšana kādam LV vienmēr ir l;iels notikums 😀 Šoreiz jautājums – a par ko līdz galam? Kur paskaidrojums? Tāpat ZZS darbojās tīri neko un ir labs variants vēlēšanās

Draugiem Facebook Twitter Google+