×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
14. maijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Policija soda riteņbraucēju par kritienu no velosipēda (18)

Kadrs no videoKadrs no video

Zemgales policija par kritienu no velosipēda sodījusi riteņbraucēju Jāni, un viņš saņēmis administratīvā pārkāpuma protokolu. Riteņbraucēja jurists šādu policijas lēmumu sauc par brīnumu, bet policija ir nelokāma – kritiens ir pārkāpums un par to jāsaņem sods, vēsta portāls “skaties.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Domāju, ka šie cilvēki policijā, kuri uzskata ,ka kritiens nav nelaimes gadījums, bet pārkāpums ir obligāta veidā jāsūta uz psihoneiroloģidsko dispamnseri pārbaudīt viņu spriešanas spējas un izvērtēt vai viņi nav saslimuši ar smadzeņu tūsku.

 2. policists vai fašists ? Atbildēt

  Tā vietā, lai sodītu ceļa neuzturētāju soda cietušo !
  Kaut tu pats novandītos ar pauri pret zemi – varbūt no trieciena DOMĀŠANA ieslēgtos !

 3. nu kritieni mēdz būt.mēdz.bet .. ar austiņām ausīs un neskatotien ne pa labi ne pa krreisi var ducināt!?GALĪGS pOFIGS!nedrīkst tā!

 4. Šis policijas kapteinis Tutiņš kļuva par visas Latvijas slavenību negatīvā nozīmē. Valsts policija ar Ķuzi un Velšu ir pazemota un apkaunota. Šie policijas priekšnieki pasniedz Policijas koledžā un tas ir šo priekšnieku darba rezultāts. Policijas reputācija ir sagrauta.

 5. Idijotu LV viss pa vecam! Atbildēt

  Zemgales policija par kritienu no velosipēda sodījusi riteņbraucēju Jāni, un viņš saņēmis administratīvā pārkāpuma protokolu. Riteņbraucēja jurists šādu policijas lēmumu sauc par brīnumu, bet policija ir nelokāma – kritiens ir pārkāpums un par to jāsaņem sods, vēsta portāls “skaties.lv”.
  —————————————–
  Tas ir iespējams tikai idijotu LV! Ja jurists/ advokāts ar 30 gadu darba stāžu nespēj nobrīnīties par LV mentu (par policistu apgrūtinoši nosaukt!) stulbumu!
  Aizsūtiet šo lietu uz Eiropas Cilvēktiesību tiesu!
  Lai tur kārtējo(!!!) reizi pabrīnās par “veiksmes stāsta”valsts kārtējo stulbumu! Par kuru nu pašiem(!) būs jāmaksā savam iedzīvotājam – cietušajai personai!

 6. Policists, kurš sodīja nabaga riteņbraucēju, ir jāatlaiž no darba kā sabiedrībai bīstams hronisks neārstējams idiots, kurš nespēj pieņemt adekvātus lēmumus! Intervija TV ir lietisks pierdījums viņa profesionālajai neatbilstībai! Ja skolotājs lamājas mātes vārdiem. viņu atlaiž no darba! Policista uzdevums ir cilvēkus aizstāvēt un viņam palīdzēt. Ja tantīte nokritīs uz slidenas ietves, arī izrakstīs soda kvīti? – Savainoja pati sevi, apgrūtināja “Ātro palīdzību” un slimnīcu! Vecu cilvēku, kurš iet klibodams – arī sodīsim? Viņš taču traucē citiem, bremzē gājēju kustību, pārāk ilgi aizņem ietvi! Ja bērns ratiņos raud – sodīsim māti? Decibelli pārāk lieli, traucē pilsoņu mieru! No kurienes mūsu policijā un arī ierēdņos šādi fašisma iedīgļi?

 7. Te tiešām jāsaka-,,Prātiņ, nāc mājās! Redz kā instances sadarbojās un pelna. Viena nekaisa ceļus,lai krītam-otra stāda protokolus.

 8. Ja policists ir izkalpojies līdz kapteiņa pakāpei var būt tik stulbs, tad ko var prasīt no ierindas policistiem. Lai tēlotu intensīvu darbu darbā tiek laistas šādas metodes, jo atskaitēs tiek uzrādīti noformētie administratīvā pārkāpuma protokoli. Tātad sapuvusi ir sistēma ar valsts policijas priekšnieku prieksgalā, bet arī viņš nav “malējais”, virs viņa ir politiskie “kuratori”. Un diemžēl “gaismu tuneļa galā”neredz.

  • tik daudz stulbeņveidīgo, tāpēc nav jābrīnās, ka knapi spēj atklāt 35% (no 100%) kriminālnoziegumu! bet mēs uzturam šos izdrāztos mentus par saviem nodokļiem…

 9. Valstei pa maz naudas,jāpiesienas jebkuram!!!Nožēlojami kretīni menti!!!

 10. Paldies,ka vēl nenoslānīja ar steku!

 11. Stulbs un vēl stulbāks….tas no tās sērijas.Tikai īsti nevar saprast,vai stulbi likumi valstī,vai policists-kretīns….

 12. Gandrīz kā filmās,kur rāda totāli stulbus policistus,kuri nekad neredz īsto vainīgo!

 13. Ments ir reāls tūtiņš!

 14. Vai tiešām visi policisti ir idioti?

 15. VAI STULBĀK VĒL VAR ??? ,,MUĻĶU VALSTS” – Lielais VILIS…

 16. riktigs musars.

Draugiem Facebook Twitter Google+