×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. marts, 2017
Drukāt

Raimonds Pauls izbrīnīts par troksni radio (1)

Ekrānšāviņš no TV3 Ziņu sižetaEkrānšāviņš no TV3 Ziņu sižeta

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izteikusi neuzticību diviem Latvijas Radio valdes locekļiem. Pagaidām amatā atstāta Sigita Roķe, kurai doti divi mēneši laika vairāku uzdevumu veikšanai.

Par radušos situāciju Latvijas Radio savs viedoklis ir Maestro Raimondam Paulam. Komponists gaida, kas notiks tālāk, kādi cilvēki nāks vietā, kāda būs viņu politika un vai viņiem radio interesēs.

“Manī raisa izbrīnu, kas tur ir par troksni. Mēs aktīvi nepiedalāmies, lai gan esam radio, mēs nodarbojamies ar savām mūzikas lietām. Man tas bija negaidīti, ka kaut kas tāds notika [divu valdes locekļu atlaišana]. Kas būs tālāk, neviens nezina. Dabīgi, ka cilvēki gribēja, kā visur, lai pieliek pie algas. Jokaini iznāca, ka te ienāca pilnīgi jauns [cilvēks]. Gaidu, kas te notiks, kādi cilvēki nāks, un kāda vispār būs politika. Tas ir sabiedriskais radio, viņam jāstrādā ar valsts dotāciju. Dievs dod, lai atnāk cilvēki, kam radio interesē. Es uzskatu, ka Latvijas Radio ir obligāti jāsaglabā, jo tā ir viena no tām pēdējām vietām, kur skan latviešu valoda. Komercradio ir pavisam cita pasaule,” viņš sacīja TV3 Ziņām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu kuru interesē Tavas muļķīgās domas?
    Cik jābūt neaptēstam, lai domātu, ka Radio līdz ar valdes locekļu maiņu tiek slēgts/ likvidēts?
    Saprotu, ka vecums nenāk viens un tāpēc nav pamanīts, ka Latvijas Radio ir vēl paplašinājies ar Radio 5 no valsts budžeta nokāšot 500 000 eiro nodokļu maksātāju naudas…
    Radio tieši notrallina nodokļu maksātāju naudu ar stipri viduvēju darbu …
    ielaistu tajā bļauru barā profesionāli radio lietās Zigmaru Liepiņu, kurš prasmīgi bez nodokļu maksātāju naudas tērēšanas spēja izveidot SWH un noturēt kā veiksmīgu biznesu un maksāja nodokļus, lai bļaurus uzturētu … Viņš ātri izrevidētu pelavas no graudiem un palikušie tad saņemtu 2 x lielāku algu …

Draugiem Facebook Twitter Google+