×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. maijs, 2013
Drukāt

Raimonds Tiguls dāvina brīvdabas koncertu „Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Jau otro gadu pēc kārtas nodibinājums „Pasaules mūzikas un mākslas fonds” aicina uz brīvdabas sajūtu koncertu „Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā”, kas notiks šī gada 8. jūnijā plkst. 20.00 Talsos.

Pilsētas augstākajā virsotnē, Tiguļu kalnā, skanēs pašmāju un ārvalstu tautas mūzika, no zaļā ozolu ieloka vedinot  uz Melnās jūras un Gruzijas kalnu plašumiem.
Brīvdabas koncerta „Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā” idejas un mākslinieciskās domas autors ir komponists un izpildītājs Raimonds Tiguls, kas savas dzimtās pilsētas augstākajā virsotnē ozolu ielokā radījis vietu, kur skaņās un sajūtās sasaukties dažādu tautu un pasauļu mūzikai.
Ārpasaules mūzika – mazliet tālāk par pasaulē dzirdēto – šogad atklās Melnās jūras reģiona savdabīgo skanējumu. Līdzās pašmāju profesionālās mūzikas izpildītājiem, ar kuriem Raimonds Tiguls jau sadarbojies iepriekš, Tiguļu kalnā kāps arī viesi no Gruzijas – vīru vokālais kvartets „St. Panteleimon Chanters”. Koncertā būs dzirdami gan garīgās, gan laicīgās mūzikas dziedājumi, kas skaņkārtās sasauksies ar Raimonda Tigula jaundarbiem „Rīgas Saksofonu kvarteta” un profesionālā stīgu kvarteta „Sinfonietta Rīga” izpildījumā. Brīvdabas sajūtās dalīsies arī mūziķu apvienība „Xilem TRIO” un jauniešu koris „Kamēr…”.  Tāpat arī tiks turpināta komponista sadarbība ar dziedātāju Kristīni Kārkli-Puriņu, meklējot austrumnieciskās nokrāsas pašmāju tautas mūzikā un tās daudzveidīgajā skanējumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+