×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. decembris, 2012
Drukāt

“Ralfs-postītājs” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Amerikāņu animācijas filma “Ralfs-postītājs” ir viena no piecām, kas kategorijā “Labākā animācijas filma” kandidē uz “Zelta globusu”, un konkurence ir visai sīva, jo nomināciju listē iekļauts arī Tima Bērtona “Frankenkrancis”, pasaku filma “Drošsirde”, parodija par šausmu un vampīrfilmām “Viesnīca “Transilvānija”” un krāšņais stāsts “Leģendārais piecinieks”.

 

Ralfs jau 30 gadus ir ļaunais varonis videospēlē, kurā vienmēr uzvar viņa kompanjons Fiksais Fēlikss. Tik daudz gadu pavadījis Fēliksa ēnā, Ralfs vairs nav ar mieru samierināties ar šādu likteni, tādēļ viņš dodas prom no sava spēļu automāta, lai izmēģinātu spēkus citās arkādēs. Taču, kā jau gaidāms, viņa aizraujošais mēģinājums iegūt labu vārdu ir piedzīvojumu pilns, un šie piedzīvojumi filmas varonim liek atklāt daudz interesanta. “Ralfs-postītājs” ir Disneja studijas projekts, kas dažādās versijās bijis darba kārtībā jau gadus trīsdesmit, un, kā reiz teica viens no studijas producentiem Džons Laseters, “Ralfs-postītājs” ir “videospēles sliktais varonis, kurš vēlas pierādīt, ka patiesībā ir labs”. Filmu pozitīvi uzņēmuši ne vien skatītāji (165 miljonu budžets, jau 216 miljonu ienākumi), bet arī kinokritiķi, un ASV zināmākais filmu vērtētājs Rodžers Īberts tai piešķīris trīs no četrām zvaigznītēm, īpaši uzteicot mākslinieku darbu un krāsu paleti.

 

UZZIŅA

“Wreck-It-Ralph”

ASV, 2012.

Režisors: Ričs Mūrs.

Oriģinālvalodā lomas ieskaņojuši: Džons S. Reilijs, Sāra Silvermane, Džeks Makbreijers, Džeina Linča, Alans Tadaiks, Eds O’Nīls, filma dublēta latviešu un krievu valodā.

No 21. decembra “Kino Citadele”, “Cinamon”

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. suds lils kaka

Draugiem Facebook Twitter Google+