×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Rekonstruēs Liepājas slimnīcu

slim_42

SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” šonedēļ slēgs līgumu ar apvienību “RBSSKALS & RBSSKALS Būvvadība” par 7,5 miljoniem latu par rekonstrukcijas darbu veikšanu.
 Nesen veiktā iepirkuma konkursa uzvarētājs netika apstrīdēts, un šonedēļ paredzēts noslēgt līgumu ar konkursā uzvarējušo piegādātāju apvienību, kā arī izvēlēties būvuzraugus.


Konkursa uzvarētājs piedāvā veikt būvdarbus par 7,49 miljoniem latu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). SIA “Merks”, kas arī piedalījās būvniecības konkursā, piedāvāja būvdarbus veikt par 7,85 miljoniem latu bez PVN. Citu pretendentu konkursā nebija.

Būvdarbus plānots sākt augustā. Lai pēc iespējas mazāk tiktu traucēts slimnīcas ikdienas darbs, plānotie būvdarbi sadalīti vairākos posmos, jo, īstenojot rekonstrukcijas nākamās kārtas, būtiskas izmaiņas skars vairākas slimnīcas nodaļas.

Būvniecības darbi tiek īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektā. Kopumā slimnīcas rekonstrukcijā trīs gadu laikā paredzēts ieguldīt aptuveni 13 miljonus latu.

Slimnīcas rekonstrukcijas pirmās kārtas realizācijas gaitā vērienīgas pārmaiņas notikušas slimnīcas pirmajā un otrajā stāvā, kur tika pārbūvētas ne tikai jau esošās telpas, bet arī uzcelta jauna piebūve.

Turpinot rekonstrukciju, šajā un nākamajā gadā plānots apgūt vēl aptuveni 9,2 miljonus latu, kuri tiks novirzīti slimnīcas reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļas, dzemdību bloka, jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļas pārvietošanai uz otro stāvu, kā arī centrālā korpusa viena spārna rekonstrukcijai no trešā līdz divpadsmitajam stāvam.

Slimnīcas ēka celta pirms 26 gadiem, un pēc rekonstrukcijas, kad būs pabeigti visi iecerētie darbi, ko varētu īstenot aptuveni piecu vai sešu gadu laikā, slimnīca bez vērienīgiem kapitālieguldījumiem kalpos vismaz 30 gadus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+