×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

Repše: Āboltiņa tiek nepamatoti nopelta (8)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa tiek nepamatoti nopelta, uzskata kādreizējais Ministru prezidents Einars Repše.

Telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” viņš skaidroja, ka Āboltiņai ir trūkumi, taču viņa ir uzbūvējusi un noturējusi “Vinotību” 10 gadu garumā, spītējot intrigām. Pašlaik padarīt viņu par tādu kā peramo puiku neesot korekti.

Vai Āboltiņa būtu laba premjerministre, esot jāprasa viņai pašai. Savukārt Āboltiņai vajadzētu stāstīt, ko viņa kā valdības vadītāja plānojot darīt.

Kā reālu kandidātu uz Ministru prezidenta amatu Repše raksturoja arī “Vienotības” pārstāvi Kārli Šadurski. Lai gan Šadurska vārds Repšem saistoties ar kāda konkrēta solījuma nepildīšanu un vārda laušanu, tomēr viņš ir viens no kandidātiem, kurš varētu rosināt cerības.

Reizēm cilvēki, nonākot amatā, gūst jaunu elpu un izpaužas labākais, kas viņos ir. Bet reizēm notiek otrādi, teica Repše.
Viņaprāt, nevajadzētu sasteigt Ministru prezidenta amata kandidāta meklēšanu. Labāk meklēt mazliet ilgāk, nekā izveidot vēl vienu sliktu valdību. Repše uzskata, ka Ministru prezidenta amatam nepieciešams cilvēks ar misijas apziņu un degsmi.

Kā ziņots, pašlaik ticamākais variants ir tas, ka Valsts prezidents pēc atgriešanās no komandējuma premjera amatam nominēs Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītāju Šadurski, ar kuru Vējonis jau ir runājis.

Jaunās valdības izveidi sarežģī jautājums par atbildības sfēru sadalījumu un amatiem, tāpēc sarunas netiek prognozētas ātras un vieglas arī pēc tam, kad Valsts prezidents būs nosaucis Ministru prezidenta amata kandidātu.

Pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) par demisiju paziņoja pirms mēneša – 7.decembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. LATVIJAS LIELAKAIS AKSTS .

 2. pie tam apaljsh.

 3. Laivotāji, iegādājieties firmas Galina Blanca piepūšamās laivas! Buļbuļ, buļbuļ!

 4. Tik gudri runāt – kad bija jādara tā ….plunkš, plunkš….

 5. Viņa Repšem neklausa! Atbildēt

  …”Vai Āboltiņa būtu laba premjerministre, esot jāprasa viņai pašai. Savukārt Āboltiņai vajadzētu stāstīt, ko viņa kā valdības vadītāja plānojot darīt.” Vajag, vajag, Eināriņ.

 6. Repsim ir loģiska domāšana un viņš ir tas, kuru es uzskatu par cilvēku kurš domā un analizē kā v a l s t s v ī rs.

 7. Mulkis kas mulkis.

 8. nepamatoti cerības rosinošais Atbildēt

  Paskat tik – ancuks cits, bet domāšana tā pati …

Draugiem Facebook Twitter Google+