×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

Repše: Mana dvēsele ir grēcīga un ļoti prasās pēc šķīstīšanas (Audio) (13)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Partijas Latvijas Attīstībai vadītājs Einars Repše, kurš piektdien piedalījās “Latvijas Avīzes” rīkotajā diskusijā Salnavā, uz kādas pasākuma apmeklētājas kritiku, ar smaidu atbildēja, ka viņa “dvēsele ir grēcīga un ļoti prasās pēc šķīstīšanas.”

Atbildot uz Kārsavas novada iedzīvotājas pārmetumiem, ka viņš kā Ministru prezidents savulaik nekā nav darījis zemes iztirgošanas ierobežojumiem, diskusijas beigās Repše atzinās grēkos un uzdāvināja viņai grāmatu par pirts rituāliem.

Uz Repšes repliku diskusijas dalībieki un apmeklētāji reaģēja ar smiekliem un aplausiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. saziedojiet miljonu lai tas var piedalīties vēlēšanās cienijamā LATVIJAS tauta . vienreiz sanāca kāpāc nepamēģina veēlreiz a varbūt sanāk .??????

 2. Stājies klosterī!

 3. REPSA VIENKARSI NIRGAJAS PAR TAUTU UN VINAM PALIDZ TADI KA PIKSUN CITI.

 4. Štrunts par grēkiem! Pirms vēlēšanām paķers līdzi karogu un muļķu baru no savas bandas, palūgs, pazvērēs baznīcā, bet šoreiz nebūs muļķu, kas par tiem kretīniem balsos…

 5. Diagnoze uz ģīmja – kretīns. Paldies tai kundzei, kas viņu izprovocēja. Ja viņš nāks pie varas – tad Latgali nožņaugs kā pitons.

 6. Iespējams,ka Repše ir Igaunijas Centrālās Izlūkošanas Pārvaldes rezidents Brīvajā Latvijas Republikā.

 7. DZIVE UZ ZEMES FILOSOFIJA/ DZIVE KOSMOSA DARBS

 8. Varbūt nevajag šķīstīties uz nodokļu maksātāju rēķina? Valstij vajadzīgi vīri, kuri būtu kā etalons pārējai sabiedrībai. Varbūt tomēr labāk studēt teoloģiju-lielāks ieguvums un ietaupījums gan pašam, gan sabiedrībai.

 9. Šis arī sagājis sviestā ,tāpat kā Sudraba.

 10. jā ļõti labi,ka viņš šķīštoties atbrīvotu savu ķermeni no miesas

 11. Antropoloģiskais tips

  Objektīvs iemesls ir jautājumam, kāpēc t.s. nacionālie spēki sastāv no tipiem, uz kuriem medicīnā attiecina terminu „kretīni” vai „kretīnisms”. Gorbačova speciālo dienestu atlasītie „kadri” agresīvi nacionālajām organizācijām „perestroikas” laikā bija galvenokārt kretīni – repšiem un cilinskiem līdzīgi kretīni.
  Iemesli vairāki.
  Pirmkārt, XX gadsimta otrajā pusē nacionālisms jau bija „miris”. Nacionālisma uzplūdi sākās tikai gadsimta beigās sakarā ar migrācijas palielināšanos. Pēc XIX gs. uzplūdiem XX gs. nacionālisms nebija aktuāls. Tāpēc nacionālistiskās noslieksmes varēja būt ļoti niecīgai sabiedrības daļai – garīgi ne visai normālai sabiedrības daļai. Varēja būt tikai jauniešiem, kuru vecāki jau bija garīgi ne visai pilnvērtīgi, viegli zombējami utt.
  Otrkārt, nacionālisms tā reakcionārajā un šovinistiskajā variantā vienmēr ir izteikta idejiskā vienpusība – tendencioza lietu un parādību izpratne un interpretācija. Tā ir vienpusība, kas nav iespējama gudrās smadzenēs. Tā ir vienpusība, kas nav iespējama izglītotās smadzenēs. Tāpēc nācās atlasīt kretīnus – garīgi aprobežotus un neizglītotus tipus. Tāpēc specdienesti balstījās uz kretīniem – repšiem un cilinskiem, kuri vēlāk „valsts darbā” neko nevarēja nopietnu izdarīt.
  Treškārt, nacionālisma aizstāvēšana, cīņa ar nacionālisma kritiķiem prasa noteiktu izturību. Prasa tādu izturību, kas parasti ir tipiskiem kretīniem, kretīniski spītīgiem tipiem, kādi ir mūsu repši un cilinski.
  Un vēl kas. Ja amerikāņiem interesētu Latvijas normāla attīstība, tad viņi būtu novākuši kretīnus. Tas netika izdarīts. Amerikāņi saprata, ka kretīni var viņiem palīdzēt „jaukt gaisu” Latvijā – neļaut Latvijai normāli attīstīties, kas ASV, protams, nav vajadzīgs.
  Un pēdējais – pati latviešu tauta ir „skaists kretīns”, jo vēlēšanās vienmēr ir atbalstījusi savus dārgos kretīnus – repšus un cilinskus.

 12. Interesanta pūļa reakcija. Virzības virziens iezīmējas…

Draugiem Facebook Twitter Google+