Puisēns pirms “RFS” un “Olimpija” spēles. mača beigāss “RFS” futbolisti pieļāva bērnišķīgu kļūdu.

“RFS” uzbrucējs Lemajičs: Pēdējās minūtēs nospēlējām kā bērni 0

“RFS” futbola komanda ceturtdien cieta sāpīgu neveiksmi UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, savā laukumā atbildes spēlēs ar 0:2 zaudējot Slovēnijas klubam Ļubļanas “Olimpija”. Divu maču summā rīdzinieki kapitulēja ar 3:4 un izstājās no tālākās dalības Eirokausos.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Dusmīgs pēc zaudējuma bija “RFS” komandas uzbrukuma līderis Darko Lemajičs, kurš intervijā “la.lv” atzina, ka pēdējās minūtēs, kad tika ielaisti izšķirošie vārti, rīdzinieki nospēlējuši kā bērni.

“Ko, lai saku. Mēs mēģinājām nosargāt pirmajā spēlē iegūto pārsvaru (3:2), taču tas neizdevās. Pretinieki spēlēja labāk un pelnīti uzvarēja, bet mēs pēdējās minūtēs nospēlējām kā bērni,” sašutis bija serbs.

Abus vārtus “RFS” ceturtdien zaudēja kompensācijas laikā – pirmā puslaika izskaņā nonāca iedzinējos ar 0:1, bet spēles beigās, kad ritēja otrā pieliktā minūte, ielaida arī otros.

“Vispirms jānoskatās video, kas notika, kad ielaidām otros vārtus. Pēc tam, kad viņi iesita, man gar acīm palika melns un tagad uzreiz pēc spēles pat īsti nevaru pateikt, kas tur notika un kāpēc kļūdījāmies. Patiešām neatceros to epizodi.

Šis noteikti ir viens no nelaimīgākajiem mačiem manā karjerā. Tas ir neticami, kā varējām ielaist divus vārtus kompensācijas laikā. Tas allaž ir ļoti sāpīgi, bet ielaist divas reizes… Neticami.

Tomēr jāiet tālāk, mums jau svētdien ir nākamā spēle. Tagad jākoncentrējas vietējam čempionātam, kurā manuprāt, mēs esam favorīti. Es ticu šai komandai! Ja spēlēsim tā kā Ļubļanā, ar tādu attieksmi, tad finišēsim pirmajā vietā un kļūsim par čempioniem,” pavēstīja Lemajičs, kurš pērn ar “Riga” vienību jau kļuva par Latviajs virslīgas čempionu.

Futbolists norādīja, ka arī “RFS” komandai bija izredzes gūt vārtus, taču pietrūcis veiksmes.

“Mēs ļāvām “Olimpija” spēlēt uzbrukumā, paši centāmies labi spēlēt aizsardzībā un veidot pretuzbrukumus. Bija labas iespējas, īpaši man pirmajā puslaikā, taču neizmantojām tās un vēlāk tikām sodīti,” sprieda Lemajičs.

Maija beigās rezultatīvais serbu futbolists, kurš pērn ar 15 precīziem sitieniem kļuva par virslīgas labāko snaiperi, no “Riga” pārgāja uz tās pretinieci “RFS”.

“Mans līgums ar “Riga” beidzās, saņēmu piedāvājumu no “RFS” un tam ar prieku piekritu. Te jūtos labi un esmu laimīgs, ka viss tā notika. Ar “Riga” bija pārrunas, taču neatradām kopīgu valodu, tāpēc esmu šeit. Bija arī kaut kāda interese no citu valstu klubiem, taču nekas konkrēts,” šī gada karjeras līkločus komentēja 25 gadus vecais futbolists.