×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgā būs iespēja aplūkot “fotogrāfijas virtuvi”

Ekrānšāviņš no kitchen-exposition.comEkrānšāviņš no kitchen-exposition.com

No 2. līdz 27. februārim ES mājā Rīgā viesosies ikgadējā starptautiskā fotoizstāde “KITCHEN exposition”, portālam pastāstīja rīkotāji.

Intrigu rada fakts, ka šī izstāde nepavisam nav veltīta kulinārijai, tomēr analoģija ar virtuvi (angļu valodā “kitchen”) nav nejauša. “Izstādes “KITCHEN exposition” koncepcija atgādina to, kas parasti notiek virtuvē,” stāsta izstādes kuratore Ramona Apalko. “Izstādē apvienoti dažādi fotogrāfijas stili… un tā novedīs līdz viršanas pakāpei pat to cilvēku asinis, kas pret mākslu ir gluži vienaldzīgi.”

Līdzīgi tam, kā mēs virtuvē sajaucam dažādas ēdiena sastāvdaļas, izstādē, kurā pārstāvēti jaunie mākslinieki no dažādām pasaules malām, apvienosies vairāki stili un priekšstati, lai kopsummā radītu neparastu ideju, iedvesmas un vizuālo tēlu kokteili.

“KITCHEN exposition” dibinātāji ir franču asociācija “Les Tresses”. Ik gadu izstāde viesojas dažādās Eiropas pilsētās. Pirmā izstāde notika Nicā (Francija), vēlāk tā viesojās Lillē (Francija) un Kijevā (Ukraina). Katru gadu dalībnieku sastāvs mainās, bet organizatoru vēlme pārsteigt un radīt jaunas idejas paliek nemainīga.

Rīga kļūs par ceturto pilsētu, kurā noritēs “KITCHEN exposition”. Šoreiz par dalībniekiem kļūs fotogrāfi Asja Belova no Rīgas, Džess Boids Reids no Pērtas (Austrālija), Pazlmens Leungs no Makao (Ķīna), Marko Miralja no Parīzes (Francija).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+