×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Rīgā dzīvoklī atrasta šallē nožņaugta pensionāre

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nemierīgi pirmssvētku dienas pagājušas Miera ielā – tur viesojies kupls skaits policistu, lai izmeklētu slepkavību. Kādā dzīvoklī atrasta nožņaugta pensionāre, kura kritusi par upuri kādam mantkārīgam paziņam, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Priekšpēdējā gada dienā – 30. decembrī – kāda apteksne gājusi apraudzīt savu klienti – 80 gadus vecu kundzi. Uz klauvējieniem pensionāre nereaģējusi, bet durvis bijušas vaļā un aprūpētāja gājusi iekšā. Kopēju šokējis baisais skats – nožņaugta šallē dzīvoklī aprūpējamā kundze gulējusi jau auksta. Sievietei salauzti pirksti un nodarīti citi nopietni miesas bojājumi. Pirksti, visticamāk, lauzti pēc nāves lai noņemtu no rokām gredzenus.

Pašreiz policijai izdevies noskaidrot iespējamo vainīgo – tas ir kāds jauns puisis – regulārs pensionāres viesis. Tas arī izskaidro, kāpēc durvis nav lauztas – upuris vienkārši ielaidis savu slepkavu.

Vietējie saka – uzbrukuma motīvi nav tālu jāmeklē – bojā gājusī savā veidā pati izprovocējusi uzbrukumu, lieloties ar savu mantu. Tas gan ne par matu neattaisno slepkavas rīcību.

Policijā par notikušo ierosināts kriminālprocess un zināms, ka no dzīvokļa pazudušas daudzas vērtslietas, tajā skaitā jau pieminētie ordeņi un gredzeni. Aizdomās turamais gan vēl kaut kur slapstās, vai arī varbūt pametis Latviju, lai slēptos ārzemēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+