×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Rīgā Mātes dienu svinēs ar daudzējādiem sarīkojumiem

mate_ar_delu2

Svētdien, 13.maijā, par godu Mātes dienas svinībām Rīgas kultūras centros notiks māmiņām un vecmāmiņām velīti koncerti un deju uzvedumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Mātes dienā plkst.12 VEF Kultūras pilī notiks koncerts “Ak, māt, cik manā sirdī Tev ir liela vieta!”, kurā klausītājus ar dziesmām priecēs konkursa “Cālēni 2012” laureāti, kā arī būs skatāms Inta Birzkopa baleta viencēliens “Četri ziemeļu gadalaiki”, bet plkst.15 ikviens būs gaidīts uz tautas deju ansambļa “Zelta sietiņš” deju uzvedumu.

Savukārt Rīgas kultūras un atpūtas centrā “Imanta” plkst.12 dziedātāji Silvija Silava un Ingus Pētersons kopā ar bērnu deju kolektīvu un bērnu popgrupu klausītājus priecēs ar koncertu “Tavās rokās”.

Mātes dienā divi jauki noskaņu koncerti, kas sāksies plkst.13 un plkst.16, notiks arī Rīgas Jūgendstila muzejā. Šajos koncertos muzicēs arfiste Dārta Tisenkopfa. Savukārt plkst.16 sirsnīgs pasākums notiks Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems”, kur māmiņām veltītas dzejas rindas un dziesmas izpildīs aktieris Jānis Paukštello.

Lielajā ģildē plkst.13 muzicēs Rīgas mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris kopā ar mūziķiem Artūru Cingujevu un Valteru Pūci, savukārt plkst.16 Svētā Pētera baznīcā koncertā “Klasiskās mūzikas pērles Mātes dienā” muzicēs kamerorķestris “Latvijas Filharmoniķi” kopā ar solistu Artūru Hrustaļovu.

Mākslinieki Andris Daņiļenko, Zane Jančevska un Valdis Zilveris Mātes dienas svinētājus gaidīs koncertā “Mātei”, kas plkst.17 sāksies Mazajā ģildē.

Māmiņas kopā ar bērniem no plkst.11 līdz 18 būs gaidītas arī Rīgas Porcelāna muzejā, kur būs atvērtas porcelāna apgleznošanas darbnīcas, savukārt Rīgas Jūgendstila muzejs šajā dienā piedāvās arī īpašu ekskursiju ģimenēm ar bērniem.

Lielākā daļa no Mātes dienai veltītajiem pasākumiem būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+