Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. decembris, 2013
Drukāt

Rīgā minibusa biļetes cena pie vadītāja būs 1 eiro ; e-talonā 0,70 eiro

Foto- LETAFoto- LETA

No 1.janvāra visos Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusos būs vienotas biļešu cenas. Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija lēmusi, ka,  iegādājoties braucienus minibusiem e talonā, 1 brauciena cena būs 0,70 eiro, savukārt, iegādājoties biļeti pie vadītāja, 1 brauciens izmaksās 1 eiro, portālu “LA.lv” informēja Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Tāpat apstiprinātā kārtība paredz, ka iepriekš iegādātās biļetes braucienam minibusos par 0,70 eiro būs derīgas braukšanai arī “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos.

“Rīgas satiksme” gan aicina pasažierus sekot līdzi savos e-talonos un Rīdzinieka kartēs ielādētajām biļetēm, jo gadījumā, ja biļetes braucienam sabiedriskajā transportā par 0,60 eiro būs beigušās, bet būs atlikums minibusu brauciena biļetēm par 0,70 eiro, tās tiks akceptētas braucienam sabiedriskajā transportā un pasažieriem jārēķinās, ka starpība netiks atmaksāta.

Kā zināms, viena brauciena biļete “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā no 2014.gada 1.janvāra maksās 0,60 eiro, savukārt viena brauciena biļete pie vadītāja maksās 1,20 eiro. Šīs biļetes “Rīgas mikroautobusu satiksmes” minibusos nebūs derīgas.

 

 

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+