×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgā notiks 14. Starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls “Ūdensgabali”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Svētku ietvaros no 15. līdz 17. augustam norisināsies jau 14. Starptautiskais laikmetīgās un video mākslas festivāls “Ūdensgabali”, kuru organizē Kultūras un mākslas projekts “Noass”.

Šogad fokusā – pasaules visabstraktākā festivāla “Punto y Raya” (Spānija) formu, krāsu un kustības pilna īsfilmu izlase un pilsētas tēmai veltītas programmas no tādām valstīm kā Austrālija, Vācija, Lielbritānija, Japāna, kā arī Lietuva un Igaunija, portālu “LA.lv” informēje festivāla rīkotāji.

Par vienu no vērienīgākiem notikumiem festivāla “Ūdensgabali” ietvaros šogad kļūs arī “Screencity Lab” (Itālija) un “Interactionfield” (Vācija) kopprojekts “Kustīgais attēls pilsētvidē”. Programma ir veidota kā veltījums pilsētai, tieši šim notikumam, un apkopo vairākas kustīgā attēla izlases no lielākajiemm urbānajiemm ekrāniem Eiropā un ASV.

Programmā ietverts islandiešu dziedātājas Bjorkas video “Mutual Core”, “Urbani Tide” (Screencity Festival, Norvēģija) kustīgā attēla izlase, “Paf Festivāla” (Čehija) animētās pastaigas cauri simboliskām un īstajām pilsētām un citi atradumi no visdažādākajām pasaules malām.

Trīs dienu garumā uz AB Dambja un Rīgas centrā norisināsies arī vairāki paralēli brīvdabas kinoseansi, radošās darbnīcas, Baltijas valstu kuratoru prezentācijas un dzīvās mūzikas performances.

Plašāka informācija par 14. Starptautiskā laikmetīgās un video mākslas festivāla “Ūdensgabali” norisēm mājas lapā: www.noass.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+