Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Rīgā pēc pakaļdzīšanās aiztur dzērājšoferi ar ieroci

LETALETA

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Rīgā reida laikā Valsts policija (VP) aizturēja autovadītāju, kas spēkratu vadīja 1,42 promiļu reibumā un mēģināja aizmukt no policijas.

Profilaktisko pasākumu laikā VP patruļekipāža bija pamanījusi kādu aizdomīgu automašīnu “Chrysler Voyager”. Policistiem radās aizdomas, ka šoferis atrodas alkohola reibumā, tādēļ lūdza viņam apstāties. Taču automašīna turpināja kustību un bēga no policistiem, līdz ietriecās kādas vasarnīcas sētā Dārziņos.

Izrādījās, ka šoferis vadījis transportlīdzekli 1,42 promiļu reibumā, bet transportlīdzeklim nav bijusi tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Automašīnā tika atrasts arī gāzes ierocis, kas nosūtīts ekspertīžu veikšanai.

Pret iereibušo šoferi tika uzsāktas vairākas administratīvās lietvedības.

Profilaktisko pasākumu laikā tika konstatētas arī četras personas, kuras nebija ievērojušas policijas uzraudzības nosacījumus, proti, atradās ārpus dzīvesvietas pēc pulksten 22:00. Arī pret šīm personām tika uzsāktas administratīvās lietvedības.

Kopumā nakts laikā tika pārbaudītas 84 personas un 47 automašīnas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (18)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+