×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā sāk Brīvības ielas remontu; jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem (1)

Foto LETAFoto LETA

Šodien Rīgā tiks sākti Brīvības ielas ceļa seguma atjaunošanas darbi, tādēļ satiksmes dalībniekiem jārēķinās ar būtiskiem apgrūtinājumiem un pat slēgtu satiksmi atsevišķos ielas posmos, informēja Rīgas domē.

Seguma atjaunošanas darbi tiks organizēti pa posmiem – no Raiņa bulvāra līdz Lāčplēša ielai un no Gaisa tilta līdz Juglas ielai.

Maksimālais atļautais braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 30 kilometriem stundā. Būs slēgta viena braukšanas josla katrā virzienā. Atsevišķās vietās sabiedriskā transporta pieturvietas nepieciešamības gadījumā tiks pārvietotas. Par to tiks ziņots atsevišķi.

Satiksmes departamenta vadība pirms darbu sākšanas ir tikusies ar visiem būvuzņēmējiem, kuri veiks seguma atjaunošanas darbus. Remontdarbu veicēji sola būvdarbus pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam. Būvdarbus organizēs nepārtraukti, arī nakts stundās, kad tiks ieklāts asfalts. Autovadītājiem jārēķinās, ka atsevišķos posmos brīvdienās un arī nakts stundās ielu posmi satiksmei varētu būt slēgti.

Būvdarbu laikā tiks mainīts segums ne tikai brauktuvei, bet arī pieguļošajām ietvēm. Gājējiem jāņem vērā, ka ietvju posmi, kuros veiks seguma atjaunošanu, tiks slēgti. Būvniekiem uzdots nodrošināt pārvietošanās iespējas pa brauktuvi, norobežojot to no kopējās transportlīdzekļu plūsmas.

Autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes sablīvējumiem un papildus ceļā pavadītu laiku. Pašvaldība aicina ar izpratni izturēties pret ieviestajiem ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizācijas kārtību. Satiksmes organizācijas speciālisti iesaka jau laicīgi plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem, un, ja tas iespējams, apbraukt tos, izvēloties citu ikdienas maršrutu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad jau pie reizes vajadzēja pieķert klāt arī Tērbatas, Valdemāra un A.Čaka ielas un kārtīgi tās savandīt, tad Rīgas centru varētu uz laiku slēgt ciet…

Draugiem Facebook Twitter Google+