Rīgas “Daugava” virslīgas Ziemas kausā ar 4:0 uzvar Jelgavu 0

Rīgas “Daugavas” futbolisti Latvijas virslīgas Ziemas kausa pēdējā pirmās kārtas spēlē ceturtdien ar rezultātu 4:0 (1:0) uzvarēja “Jelgavas” komandu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Divus no vārtiem rīdzinieki guva ar 11 metru soda sitienu palīdzību, kad mača 14. un 70.minūtē izcēlās lietuvietis Mants Savens. Vēl 73.minūtē precīzs bija Kristaps Grebis, bet 82.minūtē 4:0 panāca cits Lietuvas futbolists Andrjus Urbšis.

Vēl vienā B grupas pirmās kārtas mačā trešdien “Liepājas metalurga” futbolisti kompensācijas laikā panāca neizšķirtu 2:2 pret “Skonto” komandu.

A grupas pirmajos mačos cīņā starp pēdējo divu gadu Latvijas čempionvienībām “Ventspils” ar 3:0 pārliecinoši pieveica Daugavpils “Daugavu”, bet virslīgas debitante ”Ilūkste NSS” ar 1:0 uzvarēja “Jūrmalu”.

Virslīgas Ziemas kausā, kas tiek organizēts ar mērķi komandām veiksmīgāk sagatavoties gaidāmajai sezonai, piedalās astoņas komandas, no kurām septiņas pārstāvēja virslīgas čempionātu 2012.gada sezonā. Savukārt “Metta”/LU komandas vietā cīnās ”Ilūkste NSS”, kas izcīnījusi tiesības 2013.gada sezonā startēt virslīgas čempionātā.

Visas turnīra komandas sadalītas divās apakšgrupās, kas izspēlēs viena apļa turnīru un katras grupas divas labākās komandas iekļūs pusfinālā, savukārt apakšgrupu trešo un ceturto vietu īpašnieces aizvadīs vēl divas cīņas, līdz ar to noskaidrojot precīzu visu komandu vietu sadalījumu. Katra komanda turnīrā aizvadīs piecas spēles. Visi sacensību mači tiks aizvadīti “Skonto” hallē.