Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīgas dome pārtraukusi darba attiecības ar Pēteri Stranci

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas dome (RD) pirmdien pārtraukusi darba attiecības ar tā dēvētajā RD kukuļošanas lietā iesaistīto Pēteri Stranci, informēja RD pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.

Viņš norādīja, ka darba attiecību pārtraukšana notikusi uz abpusējas vienošanās pamata, un Strancim tiks izmaksāta kompensācija par vienu mēnesi 70% apmērā, kā arī par neizmantoto atvaļinājumu 17,7 dienu apmērā.

Laikā, kad Strancis tika aizturēts un pret viņu vērstas apsūdzības, viņš ieņēma Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora posteni.

Pašlaik Pilsētas attīstības departamentu vada direktora pienākumu izpildītājs Dzintars Balodis.

Jau ziņots, ka prokurors prasa Strancim piespriest četrus gadus un divus mēnešus ar mantas konfiskāciju, bet citam kādreizējam RD Pilsētas attīstības departamenta direktoram Vilnim Štramam – sešus gadus un trīs mēnešus ieslodzījumā ar mantas konfiskāciju.

Tāpat prokurors prasa piespriest bijušajai RD amatpersonai Raimondam Janitam – vienu gadu, astoņus mēnešus un 25 dienas ieslodzījumā bez mantas konfiskācijas, bet uzņēmējai Inārai Vilkastei – vienu gadu, 10 mēnešus ieslodzījumā un daļēju mantas konfiskāciju.

Ņemot vērā, ka daļa no apsūdzētajiem atradušies ieslodzījuma vietās, notiesājoša sprieduma gadījumā, cietumā “būtu jāiet” Štramam un Vilkastei. Tā kā Štrams apcietinājumā pavadījis divas trešdaļas no iepriekš piespriestā soda, viņš uzreiz var lūgt pirmstermiņa atbrīvošanu.

Līdz pirmdienai Strancis oficiāli skaitījās darbā Rīgas domē, bet bija noformējis bezalgas atvaļinājumu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+