×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Rīgas jaunieši rada skaņu


Jau no aprīļa vidus Latvijas mūzikas kanālā ik dienu skatāms jauns raidījums – “Radi skaņu”. Tās veidotāji ir Rīgas jaunieši, kuri savas mākslinieciskās idejas radījuši un rada jauniešu centrā “Kaņieris”.


 

Iknedēļas raidījums nav tā pateicīgākā niša pat profesionāļiem, kur nu vēl jauniešiem. Tomēr Rīgas jaunā paaudze izmantoja jauniešu centra “Kaņieris” piedāvāto starptautisko projektu “Youth
Space”, kura ietvaros radītajā multimediju laboratorijā režisora Armanda Ekšteta vadībā bez maksas apguva videofilmēšanas, montāžas un scenāriju izstrādes pamatus. Kad tas bija paveikts, radās doma par raidījuma veidošanu, kurā varētu izmantot visu apgūto. Tādējādi tapuši stāsti par mūzikas instrumentiem un mūzikas meistaru mākslu skaņas pārvērst brīnumainās melodijās.

Jaunieši, režisors Armands Ekštets, televīzijas pārstāvis Gvido Linga, “Youth
Space” projekta vadītāja Sandra Biseniece un Alberta koledžas valdes locekle Anna Saltikova savu veikumu prezentēja Latvijas 1. rokkafejnīcā. Pēc raidījuma prezentācijas bija tikšanās ar projekta dalībniekiem, uzstājās Andžejs Grauds ar bungu skolas audzēkņiem un kopā ar dziedātāju Annu Lediņu sniedza pārsteidzošu priekšnesumu, kurā galvenais mūzikas instruments bija… krēsls.

Tālāko raidījumu filmēšanas stafeti pārņēmuši Alberta koledžas audzēkņi.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.7
Alūksne +12.2
Daugavpils +11.1
Saldus +12
Liepāja +15.0
Jelgava +11
Ventspils +14.2
Limbaži +8
Madona +12
Rēzekne +11
Draugiem Facebook Twitter Google+