×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
17. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas pašvaldība plāno veikt videonovērošanu Rīgas kapos (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments plāno aprīkot Rīgas kapus ar videonovērošanas sistēmām, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana paredzēta Pirmajos Meža kapos, Otrajos Meža kapos, kā arī Bolderājas, Jaunciema, Lāčupes un Matīsa kapsētā.

Izpildītājam būs jāuzstāda videokameras kapsētās tehniskajā specifikācijā norādītajās vietās, kā arī jānodrošina videokameru konfigurācija, saskaņojot skata leņķus un parametrus ar pasūtītāja pārstāvi.

Pirms videonovērošanas iekārtas uzstādīšanas izpildītājam jāsaskaņo plānotās kabeļu trases un skapju montāžas vietas ar pasūtītāja pārstāvi.

Videokamerām jābūt nepārtrauktas ierakstīšanas, kā arī pēc kustības detektora režīma.

Tāpat izpildītājam jānodrošina attālināta piekļuve videonovērošanas sistēmai reālajā laikā no datora ar interneta pieslēgumu, kā arī jākonfigurē drošības politika.

Videonovērošanai jānodrošina iespēja videokameras pieslēgt apsardzes firmas novērošanas pultīm.

Videonovērošanas iekārtai ir jāspēj nodrošināt divu gadu garantiju no darbu pieņemšanas akta abpusējas parakstīšanas. Uzstādāmajām iekārtām ir jābūt jaunām.

Pretendentam piedāvājumā jāietver visas ar darbu izpildi saistītās izmaksas, kas nav iekļautas tehniskajā specifikācijā.

Pēc darbu pabeigšanas pasūtītājam jāiesniedz izpilddokumentācija, kas satur informāciju par kabeļu trasēm, iekārtām, līniju kompleksās testēšanas pārskatus.

Pieteikumus Brīvības ielā 49/53, Rīgā, 5.stāvā, 503.kabinetā, jāiesniedz līdz šī 25.augusta plkst.10.

Tā kā iepirkumu komisija nav paredzējusi iepirkuma norises laikā atklāt, cik daudz līdzekļu atvēlēts šim iepirkumam, informācija par to netiek sniegta. Taču pretendentiem jāņem vērā, ka piedāvājuma izvēles kritērijs ir piedāvājums ar viszemāko cenu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un,kaspar to maksās

Draugiem Facebook Twitter Google+