×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. marts, 2015
Drukāt

Rīgas tiesā sadurts cietušā pārstāvis (1)

Foto  - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā apsūdzētais ceturtdien sēdes laikā uzbrucis cietušā puses pārstāvim un viņu sadūris, informēja tiesā.

Tieslietu ministrijas pārstāve Līva Rancāne pastāstīja, ka sadurtais nav bijis advokāts.

Cietušais no tiesas hospitalizēts. Pašlaik tiesā strādā policijas darbinieki, skaidro notikušā apstākļus. Uzbrukums noticis lietā, kurā apsūdzēts Klaidis Ostrovskis. Viņš apsūdzēts par svešas mantas prettiesisku iegūšanu vai izšķērdēšanu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola apstiprināja, ka ceturtdien plkst.14.31 saņemts izsaukums no Daugavgrīvas ielas 58, kur atrodas Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatējuši, ka cietušajam – 57 gadus vecam vīrietim – ir durta brūce sejā lūpu apvidū.

Cietušajam sniegta palīdzība, un viņš nogādāts Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā, liecina aģentūras BNS rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka apsūdzētais pamatīgā alkohola reibumā ar nazi uzbrucis cietušās puses pārstāvim. Šobrīd persona ir aizturēta un ir uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu.

Šobrīd ir zināms, ka tiesas sēdes laikā apsūdzētais pēkšņi izvilcis nazi un, izsakot draudus, iedūris cietušā pārstāvim sejā. Uzreiz pēc uzbrukuma agresīvi noskaņoto vīrieti izdevies nomierināt un viņu aizturējuši apsardzes darbinieki.

Policisti 37 gadus veco uzbrucēju nogādājuši iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš atradies pamatīgā alkohola reibumā – viņa izelpā konstatētas 2,44 promiles alkohola. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu, un patlaban viņš atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, bet cietušais ir nodots mediķu aprūpē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nesapratu, kā nepamanīju, ka tiesas zālē pamatīgi iereibis apsūdzētais… nezinu vai pie pilnas saprašanas…

Draugiem Facebook Twitter Google+