×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

“Rīgas siltums” no nākamās nedēļas pamazām sāks pieslēgt apkuri

LETALETA

Rīgas siltumapgādes uzņēmums “Rīgas siltums” (RS) sācis saņemt pirmos lūgumus pievienot ēkām apkuri, pastāstīja kompānijas Informācijas daļas vadītāja Linda Rence.

 

“Uzņēmums jau ir saņēmis pirmos lūgumus sākt pieslēgt apkuri. Pašlaik lūgumus pievienot apkuri ir izteikuši pieci bērnudārzi,” sacīja Rence un norādīja, ka apkure šiem bērnudārziem tiks pieslēgta otrdien.

Rence prognozēja, ka lielākā daļa “Rīgas siltuma” klientu pagaidām nogaidīs ar lūgumiem pieslēgt apkuri. “Šobrīd nesola īpaši aukstu laiku, tāpēc domāju, ka klienti vēl nogaidīs ar lūgumiem pieslēgt apkuri,” viņa sacīja.

RS pārstāve piebilda, ka ierasti apkures sezona sākas ar dažādu iestāžu – skolu, bērnudārzu vai medicīnas iestāžu – pieprasījumiem sākt nodrošināt apkuri un tikai vēlāk vēlmi pieslēgt apkuri izsaka arī daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji.

Jau ziņots, ka RS pēc savas iniciatīvas apkuri vairs nepievieno – uzņēmums gaida klienta lūgumu.

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. No uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas 77% tiek izmantoti dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 890 kilometru, no kuriem 74% atrodas “Rīgas siltuma” īpašumā. Uzņēmuma akcionāri ir Latvijas valsts – 48,995%, Rīgas dome – 49%, “Dalkia City Heat” – 2% un valsts uzņēmums “Latvenergo” – 0,005%.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.7
Alūksne +16.8
Daugavpils +21
Saldus +18
Liepāja +18.1
Jelgava +18
Ventspils +17.7
Limbaži +16
Madona +18
Rēzekne +20
Draugiem Facebook Twitter Google+