Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

Rīgas Sniega parks vilina izbaudīt ziemas priekus

Foto - LETAFoto - LETA

No 3.janvāra “Mežaparka” Lielās estrādes teritorijā darbu uzsācis “Rīgas Sniega parks”, kurā varēs nodoties kameršļūkšanas, slidošanas un distanču slēpošanas priekiem, informē pašvaldībā.

Darba laiks no otrdienas līdz piektdienai ir plkst. 15:00 – 21:00, sestdienās un svētdienās plkst. 11:00 – 21:00, pirmdienās – slēgts. Ieeja – pa estrādes vārtiem Nr. 5.

Pirmajās “Rīgas Sniega parka” darbības dienās slidošanas inventāra nomas punkts nedarbosies. Lūdzam apmeklētājus šai laikā nākt ar savām slidām! Apmeklētājiem ar savu inventāru slidotava šobrīd un turpmāk pieejama bez maksas! Tāpat distanču slēpošanas trases izmantošana ir bez maksas.

“Rīgas Sniega parka” darba laikā estrādes teritorijā apskatāmi arī SIA “Rīgas meži” vides objekti – “Egļu labirints” un “Ziemassvētku Betlēmes stāsts”. “Rīgas Sniega parku” organizē SIA “Cīruļkalns – atpūtas bāze” sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+