×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
29. marts, 2014
Drukāt

Rīgas Stradiņa universitātē notiek atvērto durvju diena

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Stradiņa universitātes ēka.

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sestdien, 29.martā, no plkst.10 notiks atvērto durvju diena, kuras laikā varēs iepazīties ar desmit RSU fakultātēm un to piedāvātajām studiju programmām, aģentūru LETA informēja RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Edijs Šauers.

Atvērto durvju dienā topošie studenti un interesenti varēs uzzināt gan par vairāk nekā 60 RSU piedāvātajām studiju programmām ar 794 valsts budžeta un 44 pašas RSU piešķirtām bezmaksas studiju vietām, gan arī par uzņemšanas prasībām, darba iespējām pēc absolvēšanas un studentu sadzīvi.

Šajā dienā apmeklētājiem durvis vērs RSU Stomatoloģijas fakultātes pirmsklīniskais apmācību centrs RSU ēkas A korpusā. Tajā topošie stomatologi varēs iepazīt 3D datorizētās apmācību mulāžas, izmēģinot roku kā zobārstam, higiēnistam un mutes un sejas ķirurgam.

Tāpat, sākot no plkst.11.30 līdz 15, apmeklētāji varēs apskatīt jauno RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru Anniņmuižas bulvārī 26a, kur topošie Medicīnas, Māszinības, Rehabilitācijas un Sabiedrības veselības fakultātes studenti, izmantojot mulāžas un virtuālos klīnisko prasmju trenažierus, varēs izmēģināt vairākus desmitus praktisko iemaņu un manipulāciju darbā ar pacientiem. No RSU pagalma uz tehnoloģiju centru kursēs speciāls bezmaksas mikroautobuss.

Katras fakultātes prezentācija sāksies noteiktā laikā, sākot no plkst.10 līdz plkst.12.30. Tajās tiks stāstīts par studiju iespējām konkrētajā fakultātē, un interesenti varēs aprunāties ar studentiem, docētājiem un vadību.

Apmeklēt atvērto durvju dienu aicināti arī topošie maģistranti, lai individuāli ar studiju programmu vadītājiem pārrunātu studiju kursu saturu un iespējas studiju grafiku pielāgot darba ritmam.

Šogad vasaras uzņemšanas laikā RSU piedāvās studijas vairāk nekā 60 studiju programmās ar 796 valsts budžeta un 44 pašas RSU piešķirtām bezmaksas studiju vietām. To vidū būs 494 valsts budžeta finansētas studiju vietas pamatstudiju programmās, 86 – maģistra studiju programmās, 84 – Liepājas filiālēs, 130 – RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Tāpat RSU studētgribētājiem piedāvās vienu jaunu bakalaura studiju programmu “Fotogrāfija” un trīs jaunas maģistra studiju programmas – starptautisko maģistra studiju programmu “Sociālais darbs”, akadēmisko maģistra studiju programmu “Rehabilitācija” un profesionālā maģistra studiju programmu “Supervīzija”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+