×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

“Rīgas ūdens” strādnieks darba laikā gandrīz noslīkst akā (3)

Foto LETAFoto LETA

Nekas īpašs nav noticis, saka uzņēmuma “Rīgas ūdens” pārstāvji par situāciju, kad brīvdienās, remontējot ūdensvadu gandrīz noslīka viņu darbinieks. Vīrietis tika atdzīvināts, taču paralēli elpceļu kritiskajam stāvoklim, viņš guvis arī smagus ķermeņa ievainojumus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sestdien vēlā pēcpusdienā Rīgā, Aleksandra Grīna bulvārī, uzņēmuma “Rīgas ūdens” strādnieki veica hidranta nomaiņas darbus. Acīmredzot, netika ievērota darba drošība un notikuma vietā smagi cieta viens no darbiniekiem.

Viņš guva vairāku ķermeņa daļu traumas, ko mediķi sauc vienā vārdā par politraumu. Tāpat vīrietis kādu laiku pabija zem ūdens un gandrīz noslīka. “Rīgas ūdens” preses sekretārs Artūrs Mucenieks gan saka, ka situācija neesot nopietna un viss būšot labi.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nepatika mans komentārs? Bet taisnība man ir!

  2. Priekšniekiem vienmēr viss ir OK. Ne jau viņi lien akās un dara citus melnos darbus. Pat plūdu laikā kājās kurpītes, gan jau kāds “melnais” uz savas muguras pārnesīs pāri slapjumam.

  3. Tā ir – latvijā absolūti neeksistē tāds jēdziens kā darba drošība un darbinieku veselības aizsardzība. Nu tur kāds tika darba laikā sakropļots vai nogalināts, nu un kas? Nekas jau nav noticis, dabūs citu vietā vienā mirklī.

Draugiem Facebook Twitter Google+