Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
24. jūnijs, 2016
Drukāt

Rinkēvičs: Lielbritānijas lēmums izstāties no ES ir trauksmes zvans Eiropiešiem (9)

Edgars Rinkēvičs. Foto - Anda KrauzeEdgars Rinkēvičs. Foto - Anda Krauze

Lielbritānijas lēmums izstāties no Eiropas Savienības (ES) ir trauksmes zvans visiem Eiropiešiem Eiropā, tā sociālajā vietnē “Twitter” norādījis Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).

Ministrs atzīst, ka respektē, taču nožēlo Lielbritānijas pilsoņu lēmumu notikušajā referendumā pamest ES.

“Mums priekšā gaidāms sarežģīts šķiršanās process. Tas ir trauksmes zvans Eiropiešiem Eiropā,” norādījis ministrs.

Jau ziņots, ka, pēc provizoriskajiem rezultātiem, ceturtdien Lielbritānijā notikušajā referendumā 52% dalībnieku nobalsojuši par valsts izstāšanos no ES, bet 48% – par palikšanu blokā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Žirinovska un mūsu ietekmes aģentu priekšlaicīga līksme.Arī autors-bijušais komsorgs.Ietekmes aģenti atklājas šādos,it kā liktenīgos,Kremļaprāt,pagriezienos.

  2. Nevis Eiropiešiem, bet gan Briseles marazmātiskajiem projektiem, piem.uzspiestajai bēgļu kvotai… Paspiediet vēl un arī Latvijas vēlētājiem domas par ES var kardināli mainīties. Principā ES līderi ir nogulējuši esošo bēgļu problēmas savlaicīgu risinājumu un Junkers ir jāatlaiž, ja pats neatkāpjas.

  3. Pederasti nevarēs staigāt praidos

  4. Pilnīgi piekrītu Anonymous!!!

  5. Francija un Vācija ir ne mazāki trauksmes zvani

  6. Tā pamazām visi izstāsies,tas tikai ir laika jautājums. Bet mūsu kangari turēsies pie grimstošā kuģa,jo visu ir izniicinājuši savas ražotnes!

    • Pilnigi visiem jums piekritu, cik ilgi var klanities Briseles prieksa,ir jasak stradat Latvijas iedzivotaju laba. Cik ilgi var kalpot Eiropas kungu laba?-Visas rupnicas sagrautas,bet musu Latvijas lausaimnieciba ir uz kritiskas robezas. Latvijas lauki izput,tacu musu milajiem diplomatiem, deputatiem un ministriem-pie juras zilas ragavinas.

  7. Tas ir birokrātu augstprātības rezultāts.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+