Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
2. janvāris, 2014
Drukāt

Ripo autobusi un eiro 


Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Jēkabpilī jaunā gada agrā rītā pirmie eiro ieripo arī autoostas kasē un autobusu mazajās kasītēs.

Piektā maršruta galapunktā “Poliklīnika” autobusa vadītājs Valdis Strods smaidot stāsta: “Kas mums nekait – ja cilvēks iedod eiro, atlikumu arī izdodam jaunajā naudā, ja latu vai latus – vecajā naudā. Redziet, man priekšā divas kasītes – vienā eiro, otrā – lati. Jau vakar man izsniedza 45 eiro, lai ir, kā saka, “pamatkapitāls”. Kad beigšu maiņu, savākšu naudu no abām kasītēm, pārinieks nāks ar savu naudiņu. Nekādu sarežģījumu!”

Pasažieri arī smaidīgi – pērk biļetes un teic, ka nekas jau nav mainījies, uz biļetes cena gan latos, gan eiro, iedod naudu, izdod naudu, ja vienu eiro, atpakaļ saņem 50 centus, ja latu – 65 santīmus. Emīlija ar 10 gadus veco meitiņu Dajānu par diviem eiro nopērk četras biļetes, braucot ciemos, būšot biļetes arī atpakaļbraucienam.

Tālsatiksmes autobusos pasažieru daudz vairāk, piemēram, plkst. 15.20 uz Rīgu – vairāk nekā 50. Stūres vīrs Leons Grudinskis nosaka: “Nekādu problēmu, kases aparāts tagad ieslēgts uz eiro, ja cilvēks maksā latos, ar vienas pogas spiedienu to pārslēdzu uz latiem.”

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+