Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. februāris, 2016
Drukāt

Robežsargi aiztur kārtējo Vjetnamas pilsoņu grupu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vakar, 1.februārī Zilupes novadā robežsargi aizturēja šogad pirmo valsts robežu nelikumīgi šķērsojušu Vjetnamas pilsoņu grupu un vienu Krievijas pilsoni, informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Pirmdienas rītā, veicot robežas apsekošanu, uz Latvijas – Krievijas robežas kārtējo reizi tika konstatētas pazīmes, kas liecināja par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu. Nekavējoties tika organizēti iespējamo pārkāpēju meklēšanas pasākumi, kā rezultātā Zaļesjes pagastā tika aizturēti četri valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi un viens personu pārvietotājs, 1984.gadā dzimušais Krievijas pilsonis.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess.

Krievijas pilsonis ievietots Īslaicīgas aizturēšanas vietā, savukārt Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā “Daugavpils”.

Robežsardze atzīmē, ka šogad šī ir pirmā Vjetnamas pilsoņu grupa, kura nelikumīgi šķērsojusi Latvijas valsts robežu, savukārt pērn par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu un nelikumīgu uzturēšanos Latvijā kopumā tika aizturētas 572 personas, no tām 360 Vjetnamas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+