Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. marts, 2014
Drukāt

Robežsargi kravas auto uziet viltīgi paslēptus 2,3 miljonus kontrabandas smēķu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts robežsardzes (VR) darbinieki pirmdien Pāternieku robežkontroles punktā padziļinātā kravas auto pārbaudē uzgājuši slēpni, kur konstatētas 230 kartona kārbas ar 2,3 miljoniem cigarešu “Фэст” ar Baltkrievijas akcīzes markām, informē VR.

Neilgi pirms pusnakts robežsargiem, pārbaudot valstī iebraucošo kravas automašīnu, radās aizdomas par iespējamo kontrabandas preču slēpšanu kravas automašīnas piekabē.

Kravas automašīna ar piekabi novirzīta padziļinātai pārbaudei. Atverot kravas nodalījumu, likumsargi piekabes priekšgalā konstatēja slēpni – no finiera plāksnēm izbūvētu starpsienu, kas atdalīja apmēram ceturtdaļu no piekabes. Atskrūvējot starpsienu, slēpnī atrastas 230 kārbas ar cigaretēm.

Likumsargi atklājuši arī, ka 1967.gadā dzimušajam vīrietim kopš pērnā gada novembra ir liegts vadīt transportlīdzekļus.

Latvijas pilsonis aizturēts. Tālākās darbības saistībā ar kontrabandas cigarešu pārvietošanu veiks Muitas amatpersonas.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+