Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

RSU sākas ziemas uzņemšana

Foto: LETAFoto: LETA

No 4. līdz 15. janvārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas uzņemšana trīs bakalaura programmās un četrās maģistra līmeņa studiju programmās, LA.lv uzzināja augstskolā.

Reflektanti varēs pieteikties bakalaura programmās tiesību zinātnē (nepilna laika profesionālā un akadēmiskā bakalaura programma), kā arī organizāciju un menedžmenta socioloģijā.

Ziemas uzņemšana notiks arī maģistra līmeņa studiju programmās fizioterapijā, sociālajā antropoloģijā, sociālo procesu analīzē un vadībā, tiesību zinātnē (profesionālā un akadēmiskā maģistra studiju programma).

RSU pieredze liecina, ka iespēju sākt studijas ziemā visbiežāk izmanto reflektanti ar skaidru un stingru motivāciju, piebilda RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers. Lielākā daļa reflektantu turpina studijas otrā līmeņa studiju programmās. Ņemot to vērā, RSU prognozē, ka saņemto pieteikumu skaits saglabāsies 2015. gada ziemas uzņemšanas līmenī, un tiks saņemts vairāk nekā 300 pieteikumu.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (22)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (17)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+