Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

RSU sākas ziemas uzņemšana

Foto: LETAFoto: LETA

No 4. līdz 15. janvārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas uzņemšana trīs bakalaura programmās un četrās maģistra līmeņa studiju programmās, LA.lv uzzināja augstskolā.

Reflektanti varēs pieteikties bakalaura programmās tiesību zinātnē (nepilna laika profesionālā un akadēmiskā bakalaura programma), kā arī organizāciju un menedžmenta socioloģijā.

Ziemas uzņemšana notiks arī maģistra līmeņa studiju programmās fizioterapijā, sociālajā antropoloģijā, sociālo procesu analīzē un vadībā, tiesību zinātnē (profesionālā un akadēmiskā maģistra studiju programma).

RSU pieredze liecina, ka iespēju sākt studijas ziemā visbiežāk izmanto reflektanti ar skaidru un stingru motivāciju, piebilda RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers. Lielākā daļa reflektantu turpina studijas otrā līmeņa studiju programmās. Ņemot to vērā, RSU prognozē, ka saņemto pieteikumu skaits saglabāsies 2015. gada ziemas uzņemšanas līmenī, un tiks saņemts vairāk nekā 300 pieteikumu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (46)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+