Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
30. decembris, 2015
Drukāt

RSU sākas ziemas uzņemšana

Foto: LETAFoto: LETA

No 4. līdz 15. janvārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas uzņemšana trīs bakalaura programmās un četrās maģistra līmeņa studiju programmās, LA.lv uzzināja augstskolā.

Reflektanti varēs pieteikties bakalaura programmās tiesību zinātnē (nepilna laika profesionālā un akadēmiskā bakalaura programma), kā arī organizāciju un menedžmenta socioloģijā.

Ziemas uzņemšana notiks arī maģistra līmeņa studiju programmās fizioterapijā, sociālajā antropoloģijā, sociālo procesu analīzē un vadībā, tiesību zinātnē (profesionālā un akadēmiskā maģistra studiju programma).

RSU pieredze liecina, ka iespēju sākt studijas ziemā visbiežāk izmanto reflektanti ar skaidru un stingru motivāciju, piebilda RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers. Lielākā daļa reflektantu turpina studijas otrā līmeņa studiju programmās. Ņemot to vērā, RSU prognozē, ka saņemto pieteikumu skaits saglabāsies 2015. gada ziemas uzņemšanas līmenī, un tiks saņemts vairāk nekā 300 pieteikumu.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (16)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+