Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
30. decembris, 2015
Drukāt

RSU sākas ziemas uzņemšana

Foto: LETAFoto: LETA

No 4. līdz 15. janvārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas uzņemšana trīs bakalaura programmās un četrās maģistra līmeņa studiju programmās, LA.lv uzzināja augstskolā.

Reflektanti varēs pieteikties bakalaura programmās tiesību zinātnē (nepilna laika profesionālā un akadēmiskā bakalaura programma), kā arī organizāciju un menedžmenta socioloģijā.

Ziemas uzņemšana notiks arī maģistra līmeņa studiju programmās fizioterapijā, sociālajā antropoloģijā, sociālo procesu analīzē un vadībā, tiesību zinātnē (profesionālā un akadēmiskā maģistra studiju programma).

RSU pieredze liecina, ka iespēju sākt studijas ziemā visbiežāk izmanto reflektanti ar skaidru un stingru motivāciju, piebilda RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers. Lielākā daļa reflektantu turpina studijas otrā līmeņa studiju programmās. Ņemot to vērā, RSU prognozē, ka saņemto pieteikumu skaits saglabāsies 2015. gada ziemas uzņemšanas līmenī, un tiks saņemts vairāk nekā 300 pieteikumu.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (38)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+