×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

RTU atvērto durvju dienu apmeklē vairāk nekā 1000 interesentu

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sestdien, 13.aprīlī, notika atvērto durvju diena, kuru apmeklēja vairāk nekā 1000 cilvēku. Vislielāko interesi apmeklētājos izraisīja studiju iespējas fakultātēs, stipendijas, kā arī valsts finansēto budžeta vietu skaits katrā no specialitātēm.

Kā aģentūru LETA informēja RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta kKomunikācijas nodaļas projekta vadītājs Ēriks Badamšins, atzinīgus vārdus izpelnījās arī pasākuma neformālais raksturs – līdztekus nopietnajām fakultāšu un absolventu prezentācijām vidusskolēni iejutās studenta ārpusmācību dzīvē – izbaudīt kopmītņu un ballīšu atmosfēru, pārbaudīt sevi studentu izdzīvošanas skolā un piedalīties citās aktivitātēs.

“Mēs sniedzam kvalitatīvu augstāko izglītību un studiju vidi, kas kļūst arvien starptautiskāka. Strauji augot ārzemju studentu skaitam, esam izveidojuši iespēju mūsējiem studēt kopā ar viņiem vienās grupās. RTU stabili iet uz priekšu un attīstās. Pētījumi rāda, ka profesijās, kurās var strādāt pēc RTU absolvēšanas, ir vieni no augstākajiem atalgojumiem valstī,” norādīja RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Viņš papildināja, ka Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veiktā aptauja parādīja arī to, ka RTU ir atzīta par darba devēju vispieprasītāko universitāti.

RTU sniedz iespēju studēt astoņās fakultātēs, kas kopumā piedāvā 132 studiju programmas pilna laika (dienas) un nepilna laika (neklātienes un vakara) studijās. Šogad RTU piedāvās 2500 valsts budžeta apmaksātas studiju vietas pirmā kursa studentiem.

Atvērto durvju dienā vidusskolēni varēja satikt Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF), Būvniecības fakultātes (BF), Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF), Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF), Enerģētikas un elektronikas fakultātes (EEF), Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF), Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF), kā arī Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) mācībspēkus, studentus un absolventus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+