×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
16. februāris, 2016
Drukāt

Ruckas muižu no jauna atklās neparastā izrādē-instalācijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 27. februārī plkst.18 Latvijas Jaunā teātra institūts aicina uz izrādi-instalāciju “carry on” Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs, LA.lv uzzināja Jaunā teātra institūtā.

Izrādes laikā skatītāji dosies izpētīt senatnīgo Ruckas muižas ēku, un ceļojumā viņus pavadīs objekti, skaņas, kā arī starptautiska mākslinieku grupa.

Darba autori ir norvēģu mākslinieks Haine Avdāls un japāniete Jukiko Šinozaki. Viņi veido asprātīgas un maģiskas izrādes, kas atraisa iztēli, apvieno kustību, audiovizuālus elementus un iesaista telpas arhitektūru.

“carry on” (turpini) ir darbs, ko viņi ir iestudējuši modernās mākslas muzejā Lēvenē un kultūras centrā Tokijā un tagad kopīgā nedēļu ilgā rezidencē ar latviešu horeogrāfi Elīnu Lutci tas tiks īpaši pārradīts Ruckas rezidenču centram.

Elīna Lutce ir latviešu horeogrāfe, kas pēc studijām Latvijas Kultūras akadēmijā ir vairākkārt strādājusi kopā ar režisoru Elmāru Seņkovu, bet kopā ar Viesturu Kairišu – pie iestudējumiem “Vīlas. Džanni Skiki” Latvijas Nacionālajā operā un “Uguns un nakts” Latvijas Nacionālajā teātrī.

Izrādē piedalās Haine Avdāls, Agate Bankava, Taisija Frolova, Juika Hašimoto, Elīna Lutce, Alise Putniņa, Krišjānis Sants un Jukiko Šinozaki. Ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+