×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

Rudenī pirmo reizi uz skatuves sastapsies Garanča un Pauls (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien sākas biļešu iepriekšpārdošana uz pirmo rudens mākslas programmas “TÊTE-À-TÊTE 2016” notikumu – unikālu Elīnas Garančas un Raimonda Paula radošās sadarbības vakaru, LA.lv pavēstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

18. septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī notiks komponista Raimonda Paula un operdziedātājas Elīnas Garančas unikāls radošās sadarbības vakars – koncerts “Baltās paslēpes”, kas būs viens no centrālajiem Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas “TÊTE-À-TÊTE 2016” pasākumiem.

Koncertā, kurš tapis sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri, pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos jaunas, tieši Elīnai Garančai komponētās dziesmas ar Vizmas Belševicas dzeju. Koncertā “Baltās paslēpes” abi mākslinieki uz koncertskatuves satiksies pirmo reizi, programmā – vokālie opusi, instrumentālās improvizācijas un sarunas.

“Abi mākslinieki ir mūsdienu Latvijas kultūras izcilības un lepnums, turklāt abi ir šī gada jubilāri. Viņu kopdarbs ļaus izbaudīt iepriekš Latvijā nebijušu, intriģējošu un vienlaikus ļoti emocionālu notikumu,” atzīmē mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.

“”Mēs abi paslēpes spēlējam,” skan Vizmas Belševicas vārdi dziesmai, kuras nosaukumu izvēlējāmies gan koncertam, gan mūzikas diskam. Baltās paslēpes, kurās viens otru ar iejūtību un augstu profesionalitāti, uzmeklēs abi mākslinieki,” stāsta Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.

Biļešu iepriekšpārdošana no 20. jūnija Latvijas Nacionālā teātra un visās “Biļešu paradīzes” kasēs. Biļešu cenas no 20 – 70 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. talanta prostitūcija Atbildēt

    Varbūt dziedās duetu?

  2. Bet bilesu vairs nav!!!!

  3. Garanča uzpirkusies uz ziņģēm kā mākslu ??

Draugiem Facebook Twitter Google+