Laukos
Bizness

“Rūjienas saldējums” modernizēsies par pusmiljonu eiro0


Rūjienas saldējums.
Rūjienas saldējums.
Foto-LETA

Saldējuma ražotājs “Rūjienas saldējums” ieguldīs vairāk nekā pusmiljonu eiro ražošanas ēkas fasādes vienkāršotā atjaunošanā un aukstuma iekārtas iegādē, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Investīciju projekta īstenošanai kompānija bija izsludinājusi divus iepirkuma konkursus. Konkursā par ražošanas ēkas fasādes vienkāršotu atjaunošanu starp trim pretendentiem uzvarējusi kompānija “Gold Property”, kuras piedāvātā līgumcena ir 487 210 eiro un 55 centi.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka būvi plānots atjaunot, lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, un telpas pārveidot un pielāgot ražošanas vajadzībām.

Arī “Rūjienas saldējums” konkursā par aukstuma iekārtas piegādi starp diviem pretendentiem ir uzvarējusi kompānija “Gold Property”, kuras līgumcena ir 59 899 eiro un 25 cents. Aukstuma iekārta nepieciešama aukstuma ražošanai noliktavas darbības nodrošināšanai.

Investīciju projektus plāno īstenot, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” līdz 2019.gada 21.februārim.

Jau ziņots, ka “Rūjienas saldējums” 2016.gadā strādāja ar 1,161 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 26,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt zaudējumi bija 240 176 eiro, kas ir 3,2 reizes vairāk nekā gadu iepriekš.

“Rūjienas saldējums” dibināts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir 507 431 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Miezis.

LA.lv