×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. decembris, 2015
Drukāt

“Rumbas kvartets” gadu pabeidz ar otro studijas albumu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rolands Stucers, Artis Šimpermanis, Gatis Lagzdenieks, Guntis Stucers.

“Rumbas kvartets” ir nācis klajā ar savu otro studijas albumu “Cita dziesma”. Kopš debijas albuma “Kur esi tu” iznākšanas pagājis apaļš gads, un tagad grupas puiši priecājas par iespēju pirmssvētku laikā piedāvāt klausītājiem jauno albumu, kurā iekļautas 12 dziesmas. Lielākā daļa ir dziesmas no vecajām dziesmu kladēm, kā arī varēs novērtēt Arta Šimpermaņa sarakstīto “Mīla atgriezīsies” un savulaik Andreja Lihtenberga izpildīto “Vakara dziesmu”.

“Jā, pirmais “Rumbas kvarteta” studijas albums “Kur esi tu” iznāca tieši pirms gada, bet šajā gadā esam čakli pastrādājuši un novembra beigās izdevām otro studijas albumu “Cita dziesma”. Klausītājiem būs interesanti dzirdēt savulaik Andreja Lihtenberga izpildīto “Vakara dziesmu” mūsu izpildījumā,” smaidot teic Artis Šimpermanis. Šajā albumā iekļauta arī Arta sarakstītā dziesma “Mīla atgriezīsies”, kas nebūt nav viņa pirmais veikums. “Tieši “Rumbas kvarteta” izpildījumam pirmo uzrakstīju dziesmu “Kristīnei”, ko veltīju savai sieviņai, kā arī pirmajā albumā bija iekļauta manis sarakstītā “Kuldīgas dziesma”. Domāju, ka trešajā albumā noteikti nebūs tikai manis rakstītās dziesmas, jo ir tik daudz veco melodiju un dziesmu, kuras negribas aizmirst un pazaudēt,” nosaka Artis.

“Rumbas kvartets” strauji ienāca un stabili turas popularitātes virsotnē visus trīs gadus. Kas ir tas, kas noturējis šajā virsotnē? “Jā, esam priecīgi un pateicīgi mūsu klausītājiem par atbalstu un iedrošinājumu. Arī fakts, ka gads noslēgsies ar vairāk nekā 90 koncertiem, festivāliem un saviesīgiem pasākumiem, liecina par to, ka mūs grib dzirdēt,” smaidot saka Artis un neslēpj, ka “tas arī uzliek savu atbildības nastu, daudz strādājam pie tā, lai mūsu izpildījums būtu kvalitatīvs”.

Arī šovasar “Rumbas kvartets” uzstāsies Latvijas šlāgeraptaujas finālā Ventspilī. Jau pirmajā gadā viņi ieņēma otro vieta. Tas bija liels sasniegums. Arī otrajā gadā “Rumbas kvartets” palika otrie. Divus gadus pēc kārtas pietrūcis pavisam maz līdz virsotnei. Artis stāsta: “Tā ir, ka divus gadus pēc kārtas līdz virsotnei pietrūcis viena solīša… Teikšu, kā ir, mūs iedrošina tas, ka par mūsu dziesmām balso, tas dod iedvesmu darboties tālāk, bet īpaši uz vietām mēs nekoncentrējamies! Vienkārši cenšamies dot klausītājam labāko, ko varam dot! Gada nogale un jaunā gada sākums ir tas laiks, kad izvērtējam paveikto un skatāmies nākotnē. Arī viens otram vēlam labu.” Runājot par vēlējumiem, Artis teic: “Šlāgeraptaujas klausītājiem novēlam daudz kvalitatīvas un skanīgas mūzikas. Savukārt “Rumbas kvartetam” vēlu nekad nepazaudēt muzicēšanas prieku! Izvērtējot padarīto, “Rumbas kvartetam” ir ar ko lepoties. Šo gadu pabeigsim ar vairāk nekā 90 pasākumiem, kuros esam ņēmuši dalību, ir ierakstīts albums “Cita dziesma”, kas ir kā labs atskaites punkts šogad padarītajam. Nākamais gads iezīmēsies ar koncertiem, kuros prezentēsim jauno albumu un, protams, dažādi festivāli un balles!”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visu cieņu! Patīkami, Kuldīgā muzicēšanas tradīcijas turas līmenī! Panākumus arī turpmāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+