Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. maijs, 2015
Drukāt

Sadalītas “Maxima Latvija” stipendijas skolēniem

Foto-LETAFoto-LETA

“Maxima Latvija” stipendiju konkursam kopumā bija pieteikušies 312 skolēni, bet stipendija sestdien, 16.maijā, tika pasniegta 50 skolēniem, aģentūru BNS informēja sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Liene Kindzule.

Desmit speckategorijas uzvarētāji saņēma planšetdatorus.

Konkursa dalībnieki tika vērtēti piecās konkursa kategorijās – eksaktās zinības, humanitārās zinības, māksla, mūzika un sports un veselība, kā arī speckategorijā 5.-6.klašu skolēniem. Visaktīvāk pārstāvētās konkursa “Latvijas Maksimālisti” kategorijas bija sports un veselība, mūzika, māksla un speckategorija.

1.vietas ieguvēji katrā kategorijā saņēma 1500 eiro stipendiju, 2.vietas ieguvēji 1000 eiro stipendiju, bet 3.vietas ieguvēji 500 eiro stipendiju. Savukārt 35 skolēni saņēma 400 eiro lielu stipendiju.

Tas ir uzņēmuma sociālais projekts. Kopējais stipendiju fonds bija 30 000 eiro.

Skolēnu pieteikumus vērtēja žūrija – Pauls Irbins, bērnu zinātnes centru izveidotājs, Raimonds Elbakjans, ielu kultūras un sporta kustības “Ghetto Games” izveidotājs, Aļona Bauska, modes zīmola “QooQoo” radītāja un īpašniece, grupas “Musiqq” līderi Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, Martins Dukurs – skeletonists.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+