Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. jūlijs, 2015
Drukāt

Saistībā ar noziedznieku izbēgšanu no Ogres policijas izolatora atstādināti četri policisti

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar noziedznieku izbēgšanu no Ogres policijas izolatora no amata pienākumu pildīšanas atstādināta Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes operatīvā dežurante, Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks un divi iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektori, tostarp likumsargs, pret kuru tika veikts uzbrukums, aģentūru LETA informēja VP.

Jau ziņots, ka VP veiks iekšējo izmeklēšanu, lai izvērtētu likumsargu atbildību saistībā ar divu jauniešu izbēgšanu no Ogres policijas izolatora.

Vakar no Ogres policijas izolatora izbēga divi jaunieši, kuriem par zādzībām bija piemērots cietumsods. Uzbrukums notika brīdī, kad policijas darbinieks veica uzkopšanas darbus. Policistam tika nodarīti miesas bojājumi, un abi jaunieši pameta izolatora telpas.

Uzreiz pēc bēgšanas Ogrē tika mobilizēti policijas spēki un noslēgta pilsēta, lai jaunieši nevarētu no tās izbraukt. Ap to pašu laiku viens no Ogres iecirkņa kriminālpolicijas darbiniekiem, kurš bija devies pastaigā pa pilsētu, jauniešus pamanīja uz ielas un vienu no abiem notvēra. Meklēšana turpinājās visu nakti, un no rīta tika aizturēts arī otrs jaunietis – viņš slēpās kādā dzīvoklī Ogrē.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+