Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Saistībā ar plūdiem Ogrē sasauks ārkārtas civilās aizsardzības komisijas sēdi

Foto - LETAFoto - LETA

Ogres novada domē ceturtdien plkst.13 tiks sasaukta ārkārtas civilās aizsardzības komisijas sēde, pastāstīja Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Ogres daļas komandieris Artūrs Umulis.

Viņš pavēstīja, ka pašlaik ir applūdušas aptuveni 12 ēkas, no tām divas ir dzīvojamās mājas. Pārējās esot dārza būdiņas, kurās ziemā nedzīvo.

“Situācija ir slikta, stabila. Ik pa laikam palīst, un ārā ir diezgan silts. Viss kūst, tad redzēs vai tā lejtece izies vai neizies ārā,” komentējot situāciju, sacīja Umulis.

No evakuācijas cilvēki esot atteikušies, apstiprinot to ar savu parakstu, taču šiem iedzīvotājiem ūdens ieplūdis tikai pagalmā. Iespējams, ja ūdens ieplūdīs arī pašā mājā, cilvēki piekritīs evakuēties, piebilda Umulis.

Jau ziņots, ka ūdens līmenis Ogres lejtecē pilsētas teritorijā sasniedzis augstāko atzīmi kopš postošajiem 2013.gada aprīļa plūdiem. Zemākās palienes Ogres pilsētā sāk applūst, ūdens līmenim pārsniedzot divu metru atzīmi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+