×
Mobilā versija
Brīdinājums -8.3°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

Sākas biļešu tirdzniecība uz rokfestivālu „Klang!”

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "Oranžās brīvdienas" uzstājas "Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas 2012" apbalvošanas ceremonijā Latvijas Nacionālajā teātrī.

Šā gada 25. – 26. jūlijā Ķekavas pagasta Klaņģu kalnā otro gadu notiks rokfestivāls „KLANG!”. No 21. janvāra pieejamas biļetes, kā arī zināmas pirmās grupas, kas arī šogad uzstāsies uz divām skatuvēm.

Atšķirībā no pagājušā gada, šogad dalībnieku vidū nebūs tikai latviešu apvienības, bet arī viesi no Igaunijas, Polijas un Krievijas. Festivālā uzstāsies viena no pašmāju smagās mūzikas klausītāju iecienītākajām apvienībām „Frailty”, kas pērnā gada nogalē nosvinēja desmit gadu jubileju, savukārt 2014. gada beigām gatavo jaunu repertuāru. Dalību apstiprinājuši arī latviešu smagā roka veterāni „Rūsa”, kas pagājušajā gadā savā 26 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē izdeva fanu ilgi gaidīto otro albumu „No vāka līdz vākam”. Šogad uz „KLANG!” skatuves kāps arī turboroka pamatlicēji, vienmēr kolorītie „Oranžās brīvdienas”, bet no ārvalstu grupām Latvijā jau otro reizi viesosies apvienība no Krievijas „Arcanorum Astrum”.

Organizatori sola plašāku festivāla teritoriju, pārdomātāku autostāvvietas novietni, kā arī citus uzlabojumus un papildinājumus: „Esam izanalizējuši pagājušā gada pasākuma norisi un šogad centīsimies būt labāki,” pauž viens no festivāla organizatoriem Edgars Rakovskis. „Labprāt uzklausām apmeklētāju komentārus, ieteikumus, jo šādi varam kaut cik objektīvi novērtēt paveikto.”

Kā zināms, festivālam ir arī savs radio – Kaspara Upaciera jeb UFO vadītais „Boom FM”, kura ietvaros katru ceturtdienas vakaru plkst. 21:00 dzirdams un redzams raidījums „Klangvakars” kopā ar Edgaru Veilandu. Laika gaitā līdz festivālam raidījums iepazīstinās gan ar festivāla grupām un to dalībniekiem, gan ar Latviešu mūzikas pārstāvjiem diskutēs par alternatīvās mūzikas skatuvi, notikumiem un norisēm tajā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+