×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Sākas ierakstu iesniegšana mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2014”

Foto - LetaFoto - Leta

No šodienas sākas ierakstu iesniegšana mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2014”, aģentūru LETA informēja projekta pārstāvji.

Ierakstus var iesniegt gan CD formātā, gan elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem. Maksa par reģistrāciju ir 25 eiro par vienu ierakstu vienā kategorijā.

Vērtēšanai tiks pieņemti visi izdotie albumi visos žanros, kas publicēti laika posmā no 2013. gada 5. decembra līdz 2014. gada 2. decembrim. Šogad, lai iesniegtu ierakstu, tam jāatbilst vismaz diviem no šādiem kritērijiem – izpildītājs ir Latvijas pilsonis, mūzikas autors ir Latvijas pilsonis, teksta autors ir Latvijas pilsonis, izdevējs/producents ir Latvijas pilsonis.

Tādējādi būs iespēja iesniegt arī ierakstus, kas izdoti ārzemēs. Šos ierakstus, kopā ar pārējiem iesniegtajiem ierakstiem, kategorijās sadalīs īpaši izveidota žūrijas komisija.

Joprojām nemainīgas paliek četras vispārīgās kategorijas – Labākais mūzikas video klips, Labākais koncertieraksta video, Labākā debija un Labākā dziesma. Tiks pasniegta tradicionālā balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, kā arī, apkopojot Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienības (LaIPA) datus, tiks noteikts radiostacijās visvairāk atskaņotais ieraksts jeb Radiohits.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2015. gada 24. februārī Latvijas Nacionālajā operā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+