×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. maijs, 2012
Drukāt

Sākas pieteikumu pieņemšana

lauku_ainava_ozols2

Lauku atbalsta dienestā no 28. maija līdz 26. jūnijam notiks atklātā konkursa Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības pro­grammas (LAP) pasākumam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)” astotās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana. 


 

Pieejamais publiskais finansējums:

• aktivitātei, kas saistīta ar kurināmā ražošanu no lauksaimniecības un mežsaimniecības produktiem – 2 000 000 latu;

• pārējām aktivitātēm – 18 000 000 latu.

Ņemot vērā Ministru kabineta noteikumu “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu lauku un zivsaimniecības attīstībai” 5.2. apakšpunktu, projektu iesniegumus sarindos atbilstoši punktu skaitam saskaņā ar projektu atlases kritērijiem, priekšroku publiskā finansējuma saņemšanai dodot iesniegumiem ar lielāku punktu skaitu. Ja pieejamais publiskais finansējums kārtā būs pietiekams, projektu iesniegumus vērtēs saskaņā ar šo noteikumu 5.4. un 5.5. apakšpunkta prasībām, bet nepiešķirs tiem atlases kritēriju punktus un nerindos.

Iesniegto projektu īstenošanas noslēguma datums, ja tiek veiktas investīcijas ražošanas pamatlīdzekļu iegādei, būs gads, bet, ja tiek būvniecībai un rekonstrukcijai, – divi gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta apstiprināšanu.

Projekta iesnieguma veidlapa un aizpildīšanas norādījumi atrodami mājaslapā: www.lad.gov.lv (ES atbalsts). Tā jāiesniedz Lauku atbalsta dienestā Rīgā, Republikas laukumā 2, 308. kabinetā (tālr. 67027693, 67027684) vai dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+